• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Earnathon - dersler / sınavKatılım
18 Ocak 2021
Mesajlar
26
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Poland
#1
Eğitim videoları izleyerek ve bir sınava girerek para kazanabilirsiniz.
Earnathon, para kazanırken blok zinciri ve kripto para birimlerinin karmaşık dünyasını kolayca öğrenerek insanların kripto para birimi sektörüne kolayca girmelerini sağlamak için oluşturuldu.
Ocak 2021'de piyasaya sürüldü.
Şimdilik çipleri Earnathon cüzdanımızda tutuyoruz. Aşağıdaki kurslar hazırlık aşamasındadır.
Çalışmamla ilgileniyor ve takdir ediyor musunuz - bağlantıya başvurun:

https://earnathon.com/signup?ref=kreeksky

answers:

- Absence of foreign .......
- digital assets that can be ........
- Cryptography and currency
- 2008
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,703
Mesajlar
5,931
Kullanıcılar
1,735
Son üye
esogoldigmeet