• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ekonomik Kriz Yaşayan Halklar Neden Kriptoparaya Yöneliyor?Katılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#1
2018 yılı bir çok ülkenin ekonomik kriz ve etkileriyle yüzleştiği yol oldu. Venezuela, İran, Zimbabwe, Arjantin ve maalesef para birimi global arenada %75 değer kaybeden ülkemiz de bunların arasında. Kendini güvende hissetmeyen halk kriptoparaya yönelir mi?

https://koinmedya.com/2018/09/07/ekonomik-kriz-yasayan-halklar-neden-kriptoparaya/
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,635
Mesajlar
5,857
Kullanıcılar
1,700
Son üye
lalkelalke04