• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

En iyi Araştırma ve Analitik NFT platformları!Katılım
14 Şub 2022
Mesajlar
23
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1


En iyi Araştırma ve Analitik NFT platformları! Kaynaklarımızın sayfalarında, NFT pazarı ve oyuncuları hakkında ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Stratejileri ve hedefleri belirlemek için blockchain işlemlerini inceliyoruz. Olası riskleri ve getirileri ayrıntılı olarak analiz ederek çeşitli yatırım stratejilerini tartışıyoruz. NFT projelerinin, stüdyoların, laboratuvarların, koleksiyonların tanıtımından bahsediyoruz. Etkili tanıtım yöntemleri kullanarak proje etrafındaki topluluğu nasıl geliştireceğinizi ve büyüteceğinizi anlatıyoruz! Ve diğer birçok ilginç şey.

NFT Metrics, karmaşık veri analitiğine dayalı gelişmiş bir NFT pazar analizi ve uzman görüşüdür.

Web sitesi: https://nftmetria.com/
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,942
Mesajlar
6,709
Kullanıcılar
1,896
Son üye
robertjames0858