• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Eski Paypal Ekibinden Yeni Kripto ParaKatılım
19 Eki 2020
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
samsun
#1
Paypalın eski ekibi kripto para tabanlı bir yeni ödeme yöntemi kuruyorlar. Şuan kayıt olan kişilere de 1300 birim Qpara veriyorlar. Yani kendi para birimlerinden Şuan için bir değeri felan yok bu paranın. Ama gelecekte bitcoin gibi değerlenecektir. Arkasındaki ekip sağlam. 1 Qpara = 1 Dolar seviyesine çıkarmaya çalışacaklar. Böylece rahat bir şekilde bankalar ile para transferi yapabilecekler.

https://initiativeq.com/invite/8uiZjKWb7R Bu linkten kaydolup gmail ile kayıt olun. Hesabınız doğrulandığında 1300 Qpara kazanacaksınız

Kayıt olduktan sonra https://invite.initiativeq.com/8uiZjKWb7R/e bu linketen uygulamasını indirip kurun . 1300 kadar qpara daha alacaksınız. Kendi içerisinde birçok görev var yaptıkça qpara veriyor. Dediğim gibi şu anlık bir değeri yok. Cebinizden parada çıkmıyor. Ama gelecekte bitcoin gibi değerlenecektir.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,687
Mesajlar
7,619
Kullanıcılar
3,229
Son üye
Douglascab