• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ethereum Düşüş Döngüsü Tamamlandı – Yeşil Günler ilerdeKatılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#1
Ethereum Mayıs ayında başlamış olduğu düşüş döngüsünü daha yeni tamamladı. Her döngü yukarıdaki grafikte de görüleceği üzere 9 kırmızı mum çubuğundan oluşuyor (her mum çubuğu 1 haftalık fiyat hareketini temsil eder). Bu hadise en son gerçekleştiğinde devamını yeşil mumlara bırakmıştı. Geçmişte 9 kırmızı haftadan oluşan döngünün tamamlanmasından sonra, Bitcoin karşısında büyük bir sıçrama hareketi yaptığına şahit olduk. Ethereum şu anda tam olarak düşüş döngüsünün bitip yükseliş döngüsünün başlayacağı noktada bulunuyor.

https://koinmedya.com/2018/07/30/ethereum-dusus-dongusu-tamamlandi/
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,455
Mesajlar
5,178
Kullanıcılar
1,377
Son üye
Ekselans07