• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ethereum (ETH) Fiyatı Ne Olur? Anket

Ethereum ETH Fiyatı Anket

• 1.500 dolar

Kullanılan: 2 22.2%
  • 2.000 dolar

Kullanılan: 1 11.1%
  • 2.500 dolar

Kullanılan: 1 11.1%
  • 3.000 dolar

Kullanılan: 5 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    9

Arkadaşlar birçoğumuz az çok ethereum eth al-sat yapmışlığımız vardır. Yıl sonuna Ethereum (ETH) kaç dolar seviyelerini bulur sizce? Anket oy verin ve yorum olarak'da belirtirseniz sevinirim.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Arkadaşlar birçoğumuz az çok ethereum eth al-sat yapmışlığımız vardır. Yıl sonuna Ethereum (ETH) kaç dolar seviyelerini bulur sizce? Anket oy verin ve yorum olarak'da belirtirseniz sevinirim.
Büyük olasılıkla $3000 seviyelerini bulacak benim inancım bu :)

Piyasa bu haldeyken ETH çok fazla yükselmesini beklemek doğru olmaz benim kanatim 1500 dolar hadi olsun olsun 2000 dolar felan ama şuan ki eth fiyatlarından alış yapılabilir 600 dolar civarında geziyor.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Piyasa bu haldeyken ETH çok fazla yükselmesini beklemek doğru olmaz benim kanatim 1500 dolar hadi olsun olsun 2000 dolar felan ama şuan ki eth fiyatlarından alış yapılabilir 600 dolar civarında geziyor.
Evet şuan ki piyasaya göre imkansız ama arkadaş yıl sonu demiş o zamana kadar da bu fiyatları görmesi mümkündür.

CABA

KK Üye
Ben 2000 dolar diyorum çok zorlarsa 2250 2500 dolar olabilir. Geçen yıla göre kıyaslıyorum bir miktar bende alacağım eth.

Gecen yila gore hesaplamayin arkadaslar. Gecen yil cok sanli bir yildi. agustos eylul aylarinda tum dunya haberlerinde coin haberleri cikti. Butun dunya yatirim yapti etti, sonrasinda cogu kisi zarar edince cikti birakti gitti. Bu yil oyle bir durum olmayacak. Bunuda hesaba katinca 2000-3000 dolarlar hayalden oteye gitmez. Heleki eth kazma isi biterse (sahipleri oyle soyluyor) fiyatlar 10-20 dolarlara kadar duser. Benim tahminim maksimum 800 dolari gorur gibi. Yani temennim bu. Elimde cok eth var ve halada kazmaya devam ediyorum 1.2 GH/s.. Bakalim nasip

ETH yaklaşık 15 gündür düşüş sergiliyor. Büyük yatırım yapanların zarar bilançosu daha yüksek. Tablo alıntıdır bu arada arkadaşlar. Araştırmalarım sonucu keşfettiğim bir siteden. Altta kaynak olarak veririm. Şu an yatırım yapmak mantıklı mı tartışılır. Risk almak isteyenler için kimi zaman güldürüyor, kimi zaman üzebiliyor ETH. O sizin riskiniz arkadaşlar. Ama güncel olarak grafik ve tabloları takip eden çoğu kişi başarılı kazanç sağlayabiliyor.
Screenshot_33.png

Kaynak: https://piyasa.paratic.com/kripto-coin/ethereum/

Elimde 21 eth var hala daha kazmaya devam ediyorum. Biraz daha duserse elektrik masrafini bile cikarmayacagi icin cihazlari kapaticam. Ama elimdeki eth leri ne yapicam bakalim.. Dedigin gibi zarar buyuk, bu gunlerde hep zarardan gidiyoruz bakalim...

Elimde 21 eth var hala daha kazmaya devam ediyorum. Biraz daha duserse elektrik masrafini bile cikarmayacagi icin cihazlari kapaticam. Ama elimdeki eth leri ne yapicam bakalim.. Dedigin gibi zarar buyuk, bu gunlerde hep zarardan gidiyoruz bakalim...
geçmiş olsun hocam. umarım emeğinizin karşılığını alabilirsiniz.

Böyle giderse ETH 100 dolar altına iner gibi görünüyor nediyorsun @boyunayim
Üstad şu an fiyat 170 dolara geriledi. Ethereum üzerinde sistemli bir karalama kampanyası var şu aralar. Ether'e shitcoin demeye başladılar ki bu sektörde shitcoin olabilecek en son coindir. ERC20 protokolünün sahibi, doğurgan bir kriptoparaya bu yakıştırmayı ben iyi niyetle açıklayamıyorum.
Fiyatlar 100'ün altına düşmez diyorum ama 3 ay önce bu konuları konuşuyor olsak Ethereum da 300'ün altına düşmez derdik. Şimdi 100leri konuşur olduk. Bu fiyatlar çok mu ucuz yoksa kripto camiası içinden çıkamayacağı bir krize mi düştü bilmiyorum ama ben iyimserim. Cardano CEO'sunun da dediği gibi güzel günler bırakın geçmişte kalmayı, daha henüz gelmedi bile.

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Web sitesi
kriptokulis.com
Üstad şu an fiyat 170 dolara geriledi. Ethereum üzerinde sistemli bir karalama kampanyası var şu aralar. Ether'e shitcoin demeye başladılar ki bu sektörde shitcoin olabilecek en son coindir. ERC20 protokolünün sahibi, doğurgan bir kriptoparaya bu yakıştırmayı ben iyi niyetle açıklayamıyorum.
Fiyatlar 100'ün altına düşmez diyorum ama 3 ay önce bu konuları konuşuyor olsak Ethereum da 300'ün altına düşmez derdik. Şimdi 100leri konuşur olduk. Bu fiyatlar çok mu ucuz yoksa kripto camiası içinden çıkamayacağı bir krize mi düştü bilmiyorum ama ben iyimserim. Cardano CEO'sunun da dediği gibi güzel günler bırakın geçmişte kalmayı, daha henüz gelmedi bile.
Umarım dediğin gibi olur değilse herkes zararın dibine batmış durumda şuanda ...

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,490
Kullanıcılar
2,334
Son üye
gossipbagel