• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Evet Doğru Duydunuz;Tüm Güncel Kripto Haberleri Sayfamızda Bulabilirsiniz... Ayrıca Hiç Bir Ücret Ödemeden Ek Gelir Kazanmanız MümkünKatılım
14 Tem 2018
Mesajlar
29
Beğeniler
5
Puanları
8
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.steemix.net
#1
ddddd.png


En güncel Kripto Haberleri Sayfamızdan Takip Edebilirsiniz.

Ve Ayrıca ; Genç-yaşlı, zengin-fakir, güzel-çirkin yani statü ayrımı olmadan evinizde ek gelir kazanmak istermisiniz? Bugüne kadar gördüğünüz internet reklamlarını unutun.Gerçek kullanıcılar ve disiplinli bir ekiple muhatap olarak gündelik bilginizle sizde para kazanabilirsiniz.


İletişim için ;

Web adresi:
https://steemit.com/@kusadasi

Facebook Adresi;
https://www.facebook.com/kriptohaberleri/

Discord Kanalımız ;
https://discord.gg/3UFyUgC
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,703
Mesajlar
5,931
Kullanıcılar
1,735
Son üye
esogoldigmeet