• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Felixo-Yeni(2018)Türk kriptopara borsası-(Değerli Airdorpları-Güvenilir mi?).

İyi günler arkadaşlar, sizlere yerli ve milli Felixo.com'dan bahsedeceğim.
Öncelikle kendinizin de farklı yerlerde araştırmalar yapıp sonuca bu şekilde varmanızı öneririm.Ama ben kendi bilgilerimi burada sizlere sunup elimden geldiğince bu yerli ve milli olan sitemiz hakkında bilgi vereceğim.
Felixo hakkında:

Türk bitcoin borsalarındandır.Yeni yeni kurulduğu için çok fazla kitlesi yoktur ancak ciddi bir hızla gelişip büyümektedir.Kimlik bilgilerimi verebileceğim kadar güvenimi kazanmıştır.Beni zora sokma ihtimalinin olmadığını düşündüğüm sadece 2 sitede tam onaylama yaptım ve bunlardan biriside bu sitedir.2018 den itibaren yapacağız dediklerini şu ana kadar yapmışlardır.Tam anlamıyla atılmaya sadece bir kaç adımları kaldı.Kalkmak üzere olan bir tren olarak düşünebilirsiniz ve elinizi çabuk tutmanız gerektiğini düşünüyorum.

Bir diğer çok beğendiğim özellikleri de airdropları. Sosyal medya ile veya diğer yollarla desteklemeye çalıştığınızda size geri dönüşü fazlasıyla yapıyorlar ve bolca airdrop veriyorlar.İlk aşamada çok büyük ödüllendirmeler yapıyorlardı ancak her ilerlemelerinde doğal olarak bu airdrop ödüllerini azaltıyorlar.Bunu tabiki yapacaklar çünkü zarara girmeyi kimse istemez.İkinci airdrop aşaması başlamış durumda ve yinede çok güzel ödülleri var.Sadece kimlik onaylamanızla size iyi miktarda para veriyorlar(aklınızda şüphe uyanmasın çünkü yeniler ve büyümek için insanlara ihtiyaçları var.Tabiki ödüllendirecekler yoksa birçok Türk bitcoin borsa sitesi var neden gelip buraya insanlar üye olsunlar?).

Global olmuş durumdalar.Türk altcoin borsası olmasına rağmen yabancı insanların ilgisini daha çok çekmiş ve bizlerden çok daha fazla kullanıcı sayısı yabancı.1 yılda güzel iş çıkartmışlar.

Bir diğer değinmek istediğim konu referans sistemi.Hemen kaçmayın ulan bu referans toplamak için yazmış bunca yazıyı diye çünkü bu sitenin referans sistemi farklı.Birisinin referansı ile siteye kayıt olmazsanız flx(kendi kripto para birimleri ve 10milyar tane üretim ile sınırlı) kazanamıyorsunuz arkadaşlar.Sahte hesapla girip kendilerine referans olarak flx kazanmalarına engel olmak için farklı bir yöntem geliştirmişler (siteye girip kendiniz okuyun yoksa çok uzayacak-https://www.felixo.com/airdrop/FLX en aşşağıda).Engel olmalılar çünkü dağıttıkları airdroplar gerçekten yüksek değerde,ve hiçbir borsanın rakip olabileceğini sanmam.
Şöyle söyleyeyim size sadece kimlik onayı ve telefon doğrulaması yaptım ve 2000flx im var.Bu da 20 dolarak tekabül ediyor. flx ile şu an bazı kripto para birimlerini alabiliyorsunuz ancak Ocak ayında tamamına erişim olacağını ilettiler.Dediğim gibi kalkmakta olan bir tren ve kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.
Benim görüşlerim ve diyeceklerim bu kadar.Kendiniz de araştırın,video izleyin forumları ,haber sayfalarını dolaşın yani bilgi edinin.Neden bu kadar çok araştırın diyorum çünkü etrafta çok fazla çiftlik bankcılar var :)
https://www.felixo.com/?ref=40481736 bu referans linki ile girmelisiniz veya başka birisinin referans linkini bulup o link ile giriş yapın benim için fark etmez yeter ki kaçırmayın ve kafanızı vurmayın.Alta kendi sitelerinde yazanları bırakıyorum.

Felixo finansal teknoloji şirketi, BT AKADEMİ ve CRONOM YAZILIM şirketlerinin kurucuları, bugüne kadar yerli-yabancı bir çok kurumsal firma ile yazılım projeleri yapmış geliştirmiş ve halen geliştirmekte olan, Visual C# alanında En Değerli Profesyonel (MVP) ünvanına Microsoft tarafından bir çok kez layık görülen Sefer ALGAN ve Oğuz YAĞMUR tarafından 2018 yılında kurulmuştur. Felixo altyapısında 5 tam zamanlı developer sistemin geliştirilmesi ve optimize edilmesi adına çalışmaktadır.
(Üstteki isimleri araştırabilirsiniz)

AMAÇ VE VİZYONLARI NE ?
  • Büyüme, Gelişme ve global olarak hizmet üretmek için büyük bir potansiyelin olduğu yer olan Türkiye, Avrupa ülkeleri arasında en fazla sayıda Kripto Sahibi / Tüccarına sahiptir. Geleneksel olarak, Türkiye merkezli platformlar muhtemelen dünyada en güvenilir platformlardır, çünkü bugüne kadar hiç hack, coinlerin çalınması veya exit Scam vb. bir durum ülkede yaşanmamıştır. Bununla birlikte, mevcut Türkiye merkezli platformlar, şimdiye dek yeni eğilimler ve gelişmelere ayak uydurmak için oldukça durgun ve yavaş kaldığından, çok sayıda yerli kripto para yatırımcıları yabancı platformlarda faaliyet göstermektedir.
  • Her ne kadar Felixo'nun hedefi, kaliteli hizmetle yerel pazardaki öncü ticaret platformu olmak olsa da, Türk kullanıcılarının, sadece küresel prestijli ve dünya standartlarında platformları kullanmayı tercih ettikleri için Felixo global ve saygın bir platform olmadan bunun mümkün olmayacağını gözlemledik. Bu yüzden Felixo olarak öncelikli hedefimiz dünya çapında en prestijli ilk 10 borsa arasına girmektir. Bu zor bir hedef olmakla beraber Felixo nun arkasındaki ekibi dikkate alcak olursak gerçekci bir hedeftir.
  • $FLX ve kullanım alanları, hedeflerimiz için anahtar görevi görmek üzere tasarlanmıştır. $FLX'ler, platformun global olarak tanınması, kullanılması ve kabulü için çok önemli olacaktır.
  • Saygın bir global platform olmak için, büyük ve sadık bir topluluk gereklidir, bu yüzden Felixo olarak komisyon kârlarının %40'ını kullanıcıları ile paylaşmakla beraber $FLX'in cömert airdrop kampanyası hayati öneme sahiptir. Böylece yeni kullanıcılar Felixo'nun en üst seviye teknolojisini ve mükemmel kullanıcı deneyimini tanıyıp değerlendirmekle beraber, Felixo'nun başarısından kazanç sahibi olabilir.
  • https://www.felixo.com/?ref=40481736 ref.link

Adar

KK Üye
Hocam diğer güzel yanı kazandığınız felixo coinlerinizi kiraya verin bölümü var günlük kar payı veriyorlar ben öyıe yaptım borsa açılana kadar günlük kar payı baya iyi

Felixo'ya katıldım 5.300 tokenim var, yeni bir airdrop daha başladı sitede, yanılmıyorsam CLOAK adında bir token dağıtacak, bu borsa tutacağa benziyor, herşey 2020'de belli olacak 🙂

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,493
Kullanıcılar
2,344
Son üye
adberryseo