Freelance Grafik Tasarımcı


Katılım
28 Eyl 2018
Mesajlar
24
Beğeniler
5
Puanları
3
Konum
bursa
#1
Merhaba;

Grafik tasarım ve sosyal medya yönetimi alanında freelance olarak çalışmaktayım. Meslek hayatım boyunca dijital ve basılı mecralarda kullanılmak üzere yüzlerce tasarım hazırladım.

Bugün yeni açtığım meltembozdemir adını taşıyan sitem ile grafik tasarım , sosyal medya yönetimi ve video animasyon alanında bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortağı olarak hizmet vermek istiyorum.

Sizin İçin Ne Yapabilirim?

Kurumsal kimliğinizi oluşturur, logonuzu ve web sayfanızı tasarlayabilirim. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmeniz için görseller hazırlayıp kısa anime videolar oluşturabilirim. Grafik tasarım alanında bugüne kadar yaptığım işlere göz atmak için sitemdeki iş örnekleri sayfasını ya da sosyal medya hesaplarıma göz gözdirebilirsiniz.

Freelance Grafiker Ne kadar Free

Freelance grafiker sözü sizi yanıltmasın . İş teslimlerinde free çalışmıyorum😊 . Birlikte çalışma fırsatımız olursa görüceksiniz ihtiyacınız olan her iş için işin başında , işin niteliğine göre bir termin verir ve o termine göre isinizi teslim ederim..

Markalaşma yolunda yolumuzun kesişmesi dileği ile…
www.meltembozdemir.com
 

alfred0809

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Mar 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
1
Puanları
1
Konum
New Delhi
#6
Hi everyone, I'm a mid-level graphic designer who has worked both in house and freelance. In my freelance business I currently have a client with whom I've done over $ 4000 of work in just a few months and they're very happy with not only my deliverables, but also my business approach.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
1,002
Mesajlar
2,710
Kullanıcılar
567
Son üye
Mustafa1364