• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Freelance Grafik TasarımcıKatılım
28 Eyl 2018
Mesajlar
38
Beğeniler
7
Puanları
8
Konum
bursa
#1
Merhaba;

Grafik tasarım ve sosyal medya yönetimi alanında freelance olarak çalışmaktayım. Meslek hayatım boyunca dijital ve basılı mecralarda kullanılmak üzere yüzlerce tasarım hazırladım.

Bugün yeni açtığım meltembozdemir adını taşıyan sitem ile grafik tasarım , sosyal medya yönetimi ve video animasyon alanında bireysel ve kurumsal firmalara çözüm ortağı olarak hizmet vermek istiyorum.

Sizin İçin Ne Yapabilirim?

Kurumsal kimliğinizi oluşturur, logonuzu ve web sayfanızı tasarlayabilirim. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilmeniz için görseller hazırlayıp kısa anime videolar oluşturabilirim. Grafik tasarım alanında bugüne kadar yaptığım işlere göz atmak için sitemdeki iş örnekleri sayfasını ya da sosyal medya hesaplarıma göz gözdirebilirsiniz.

Freelance Grafiker Ne kadar Free

Freelance grafiker sözü sizi yanıltmasın . İş teslimlerinde free çalışmıyorum😊 . Birlikte çalışma fırsatımız olursa görüceksiniz ihtiyacınız olan her iş için işin başında , işin niteliğine göre bir termin verir ve o termine göre isinizi teslim ederim..

Markalaşma yolunda yolumuzun kesişmesi dileği ile…
www.meltembozdemir.com
 
Katılım
10 Mar 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
New Delhi
#6
Hi everyone, I'm a mid-level graphic designer who has worked both in house and freelance. In my freelance business I currently have a client with whom I've done over $ 4000 of work in just a few months and they're very happy with not only my deliverables, but also my business approach. VidMate TeaTV Shareit
 
Son düzenleme:

keremcemdurmaz

Yasaklı Üye
Katılım
28 Eyl 2018
Mesajlar
38
Beğeniler
7
Puanları
8
Konum
bursa
#7
Hi everyone, I'm a mid-level graphic designer who has worked both in house and freelance. In my freelance business I currently have a client with whom I've done over $ 4000 of work in just a few months and they're very happy with not only my deliverables, but also my business approach.
Tahnks
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,632
Kullanıcılar
3,267
Son üye
onr27282