Freldo (FRECNX) SWFT Blok Zincirinde Ticaret Yarışması Düzenliyor


Freldo

Kayıtlı Üye
Katılım
27 May 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Yarışma Süresi: (30 Eylül 2019 - 12 Ekim 2019) 11:00 (GMT + 8) Hong Kong zamanı.
Freldo, SWFT Blockchain ile ortaklığını kutluyor. Bu nedenle, kullanıcılarımızla bu eğlenceli etkinliği bizimle de kutlayabilecekleri bir ticaret yarışması yapmaya karar verdik!
4.000 $ değerinde 10.000 $ FRECNX'e kadar kazanabilirsiniz!

SWFT Blockchain yeni nesil, dünya çapında zincirler arası transfer platformu ve ödeme ağıdır. 195'den fazla desteklenen kripto para birimi ile SWFT Cüzdan, kullanıcıların ademi merkeziyetçi cüzdanlarında tokenler arasında aktarmalarını kolaylaştırır.
Bizimle FRECNX kazanın! Yarışmanın şartları!
Sosyal Medya Görevleri:
1) Yeni bir kullanıcıysanız, buradan kaydolun ve ek SWFTCoin kazanın!
2) Freldo ve SWFT Blockchain'i Twitter'dan takip edin
3) Telegram Grubunda Freldo ve SWFT Blockchain'e katılın
4) Paylaşım faaliyeti (100 SWFTC ve 3 FRECNX)
Aşağıdaki afişi ve metni Telegram grupları ve Twitter'da paylaşın ve formu doldurun. Başvurunuz onaylanırsa, bir ödül alacaksınız.
12 Ekim 2019 11:00 (GMT + 8) Hong Kong saatine kadar geçerlidir!
Ticaret Etkinliği Sıralaması:
SWFT Blockchain’in tek tıklamayla aktarma veya sınırlama işlevini kullanarak herhangi bir kriptoyu FRECNX ve FRECNX’e başka bir kripto ile değiştirin ve sipariş işlevini sınırlayın! Lütfen bu formu doldurunuz. Katılımcılar, etkinlik sırasında en iyi 10 Sıralamaya hak kazanabilmek ve ödülleri almak için 10 000 FRECNX Hacmi almalıdır.

Rules and Regulations:
- Participants should purchase 10 000 FRECNX Volume during the event to be eligible for the top 10 Rank and get the Rewards.
- The Freldo and SWFT Blockchain teams reserve the final rights of explanation regarding all rules and regulations of this event.
- All rewards will be distributed within 5 business days after the event will finish.
- If competition organizers detect any cheating activities during the event, SWFT Blockchain is entitled to disqualify the users involved from claiming their rewards.

Daha fazla detay lütfen burada okuyun: https://medium.com/@Freldo/freldo-f...g-competition-on-swft-blockchain-7605026d99cd
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
883
Mesajlar
2,330
Kullanıcılar
434
Son üye
Fromphilly