Freldo Hedefi Programı


Ashley

Kayıtlı Üye
Katılım
16 Tem 2019
Mesajlar
4
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
Canada
#1
Freldo, FRECNX belirteç sahipleri için yapmaya başladığını gururla ilan ediyor! Freldo projesini destekleyen kullanıcılarımıza teşekkür ederiz!
Ödül vermek istiyoruz! Kullanıcının cüzdanında tuttuğu tutarın yıllık% 20'si! Bahşiş almaya başlamak için bize FRECNX'in depolandığı cüzdan numarasını göndermelisiniz. Freldo, FRECNX'e sahip tüm cüzdanları tarayan ve otomatik olarak bir Staking Reward ekleyen özel bir Staking akıllı sözleşmesine sahiptir. Freldo Takma Programına katılmak isteyen kullanıcıların cüzdanınızı posta yoluyla (mail@support@freldo.com) ya da Telegram (PM - juliafreldo) ile kaydetmeleri gerekmektedir.
FRECNX'i SWFT Blockchain veya BCEX değişimi yoluyla satın alabilirsiniz.

Freldo Staking Şartları:
1. FRECNX jetonlarınızı cüzdanınıza aktarın.
2. M-cüzdan adresinizi support@freldo.com adresine veya Öğleden sonra'ya Telegram aracılığıyla @juliafreldo'ya gönderin.
3. Belirteçinizi 3 ay boyunca basılı tutun ve daha fazlası, yıllık% 20'ye kadar esnetme ödülleri kazanacaksınız!
4. Her 3 ayda bir% 5 FRECNX ödül ödülü alacaksınız.

Freldo Alma Programının benzersizliği şudur: herhangi bir cüzdanla çalışıyoruz, ancak FRECNX'in resmi listede yer almasını tavsiye ediyoruz!
Resmi Freldo Cüzdan Listesi: MyEtherWallet, Trezor, Metamask, imToken, Elips, Magnum Cüzdan, NOVA Cüzdan, Buntoy Cüzdan, Matematik Cüzdan, TokenPocket, Tokenary, HB Cüzdan, Tabela, Ownbit, Alphawallet, Bitberry, Medooza Cüzdan, Gnosis Güvenli, Güven Cüzdan , Likidite, Kahve Cüzdanı, Faa.st.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
908
Mesajlar
2,422
Kullanıcılar
455
Son üye
gambler67