• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Freldo News: BCEX değişiminde FRECNXKatılım
27 May 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Freldo - Dost canlısı bir sosyal ağ, tavsiyeler, geri bildirim ve katılımcılar arasında bilgi alışverişi yoluyla iş geliştirme fikrini oluşturur ve teşvik eder.

Projenin kurucuları ağ içinde işleyebilmek için etkili bir mekanizma geliştirdiler. Kullanıcılar, çeşitli filtrelere (derecelendirme, fiyat, konum, kategori) sahip uygun bir arama motorunu kullanmakla ilgilendikleri ürün ve hizmetleri kolayca bulabilir, diğer sosyal ağlar, haberciler ve posta acenteleri ve iş aracılığıyla arkadaşları davet etme olanağına sahip olurlar. çok sayıda arkadaş ve tanıdık çevresi içinde ucuz ve etkili reklamlar elde eder.

Aynı zamanda, herkes hizmetten faydalanır:
Müşteriler alır:
• hizmetlerin yüksek kalitesi ve test edilmiş diğer üyeleri,
• Yönlendirme sistemi nedeniyle ayrıcalıklar ve ikramiye.

İş:
• yeni müşteriler,
• reklam.

Ağ kısa sürede çok sayıda kullanıcı arasında popülerlik kazanmış, başarılı bir ICO https://ico.freldo.com/ düzenledi ve Kripto para birimi değişimi BCEXhttps://www.bcex.top/trade/frecnx_eth kendi para birimi FRECNX. Bu, CoinMarketCap'te (15. sıra) kapitalizasyonda oldukça güçlü ve istikrarlı bir pozisyonda yer alan Çin Borsasıdır. Ticaret platformu, 50'den fazla dijital varlık türünü desteklemektedir. Borsa işlem hacmini sürekli olarak arttırmakta, yüksek bir derecelendirme notuna sahiptir ve kriptoekonomi dünyasında teknolojik potansiyelini aktif olarak geliştirmektedir.

BCEX platformunun borsa kripto para birimini, döviz mevcudiyetini ve sabit paraları, nadiren büyük ticari katlarda bulunan, güçlü geleceği için pozisyonu, gelecek için çalışan cryptocurrency yatırımcılarını cezbeder, yatırım portföyünün yeteneklerini geliştirir ve ek kazançlar için yeni araçlar arar.

FRECNX'in para birimi, potansiyel yatırımcılar için oldukça ilginçtir; belirtecin daha önce yapılan ICO'ya kıyasla fiyat endeksinin 2 kat artması (0,8 $ - 0,4 $). Belirteç takasındaki bu pozisyon, önemli bir büyüme oranına sahip olan gerçek bir işe dayanması nedeniyle faaliyetlerinde yenilikçi çözümler getirmesiyle haklı.
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,714
Mesajlar
5,942
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751