• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

FXNAK Lojistik Azerbaycan, Türkmenistan Taşımalarına Vizyon Getirdi!pcshift

Yasaklı Üye
Katılım
27 Eyl 2020
Mesajlar
17
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
ank
#1
FXNAK Lojistik Azerbaycan, Türkmenistan Taşımalarına Vizyon Getirdi!

FXNAK Lojistik 2019 yılında başlatmış olduğu yenilikçi lojistik çözümleri çalıştığı ülkeler bazında Türkmenistan ve Azerbaycan nakliyelerinde kullanmaya başladı. Dünya genelinde yaygın olan acente ağır ve sistemleriyle karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu taşımalarıyla kalitesini yansıtan FXNAK Lojistik; karayolu taşımalarına entegre olarak multimodal taşımacılık sistemleriyle hızlı ve güvenilir teslimat yapıyor.

Azerbaycan’a Uygun Nakliye ve Yenilikçi Nakliye Çözümleri
Türkiye’den Azerbaycan Ülkesine parsiyel, komple, frigo ve proje taşımacılığı çözümleriyle profesyonel olarak nakliye çalışmaları yapan FXNAK Lojistik Azerbaycan nakliye hizmetinde yeni bakış açısı getiriyor. Türkiye’den her hafta olarak düzenli İstanbul deposundan parsiyel çıkışlar yapan FXNAK; hızlı, güvenilir ve CMR Sigortalı taşımalarıyla müşteriye güven veriyor. Azerbaycan’ın Bakü İli Başta olmak üzere tüm illerine profesyonel şekilde nakliye hizmeti sunuyor. Azerbaycan’a ihracat, ithalat ve Avrupa Ülkelerinden 3. Ülke taşımalarında müşteri odaklı çalışmalarıyla ön plana çıkıyor. Multimodal, roro, karayolu, deniz, hava ve demiryolu gibi taşımacılık modül çözümleri Azerbaycan nakliye hizmetinde sunarız.

Türkmenistan Nakliye Çalışmalarında Uygun Navlun ve Çözümleri

Türkiye – Türkmenistan arasında düzenli yük taşımacılığını Gürcistan, Azerbaycan üzeri Bakü Limanı RORO – Türkmenbaşı Limanı – Aşkabat boşaltma şeklinde ve tüm Türkmenistan şehirlerine teslimat yapmaktayız. Türkmenistan nakliye hizmetinde parsiyel, komple, frigo ve ağır nakliye çözümleri sunmaktayız. Türkiye’den Türkmenistan’a ithalat, ihracat ve 3. Ülke taşımaları yapmaktayız. Araçlarımızın tümü CMR Sigortalı ve güvenceli şekilde taşımalar yapmaktayız.FXNAK LOJİSTİK HAKKINDA

Uluslararası Karayolu Nakliyat

FXNAK Lojistik olarak; Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Avrupa Ülkelerine full tır, gabari dışı, frigo ve parsiyel taşımacılık hizmetleri sunarız. Bünyemizde bulunan araçlarımız ve tedarik ettiğimiz araçların tamamı CMR Sigortası güvencesindedir. Türkiye’den – Ortadoğu’nun Katar, Dubai, Suriye, Lübnan, Ürdün, Irak, İran Ülkelerine komple frigo, tenteli araçlarımız ihracat ve ithalat yüklerini taşımaktayız.

Türki Cumhuriyetleri Ülkelerinden ihracat, ithalat tenteli ve frigo taşımacılık sunuyoruz. Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan ülkelerine kuru ve frigo yük taşımacılığında kaliteyi sizlerle buluşturuyoruz.

Avrupa Ülkelerinden Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine 3. Ülke taşımaları yapıyoruz. Karayolu İle Diğer Hizmet Sunduğumuz Ülkeler: Rusya, Ukrayna, Balkan Devletleri, Doğu Avrupa ve Batı Avrupa ülkelerine kara taşıma hizmeti sunuyoruz.

Uluslararası Denizyolu Nakliyat

Denizyolu sevkiyatlarınız ister full isterse parsiyel olsun FXNAK Lojistik olarak Ortadoğu, Uzakdoğu, Afrika ülkelerine konteyner taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Dünya genelinde bulunan anlaşmalı acentelerimiz ve armatörlerle yüklerinizi en hızlı şekilde, uygun navlun seçenekleriyle taşıyoruz. İhracat, ithalat yüklerinizi düzenli olarak parsiyel servisler ile teslim ediyoruz. Cidde, Dubai, Hamad, Haifa, Ashdod, Alexandria, Port Said, Beirut, Karachi Limanlarına direk servis hizmeti sunuyoruz.Uluslararası Havayolu Nakliyat

Türkiye – Ortadoğu Ülkelerine havayolu nakliyat hizmetinde uzun yılların deneyimi ile yüklerinizi hızlı ve güvenilir şekilde teslim ediyoruz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir’de bulunan havalimanlarından Ortadoğu ülkelerine uygun navlun ve hızlı sevkiyat hizmeti sunuyoruz.

Uluslararası Demiryolu Nakliyat
FXNAK olarak Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Türkmenistan, Afganistan Ülkelerine demiryolu taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Türkiye’de Mersin ana terminalinden yükleme olacak şekilde demiryolu yüklerinizi güvenle teslim ediyoruz.

Kaynak: fxnak.com.tr
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,687
Mesajlar
7,619
Kullanıcılar
3,229
Son üye
Douglascab