• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Halı Yıkamada Kalitenin Adıkeremcemdurmaz

Yasaklı Üye
Katılım
28 Eyl 2018
Mesajlar
38
Beğeniler
7
Puanları
8
Konum
bursa
#1
Hedef halı yıkama bugüne kadar verdiği tüm hizmetlerde kusursuz olmayı amaçlanmıştır. Amacını da gerçekleştirmiş yıkandığı her halıyı tertemiz bir şekilde sahibine göndermiştir. Vaktinde teslimat, zorlu lekelerin çıkarılması, doğal ürünlerin kullanılması ve müşteriye gösterilen nezaket firmayı hep ön planda tutmayı başarmıştır. Sizler de halı yıkama hizmetinden memnun kalmak istiyorsanız Hedef halı yıkama firmasına halılarınızı yıkatabilirsiniz.

Hedef Halı Yıkama Ücretleri

Hedef halı yıkama piyasa fiyatlarına göre makul düzeyde hizmet sunuyor. Halınızın metrekaresi ve kalınlığı fiyatları etkiliyor. Sizler de fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız https://www.hedefhaliyikama.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,923
Mesajlar
6,690
Kullanıcılar
1,889
Son üye
koffeeexpress37