• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

HARİKA BİR TARAYICI

Herkeze merhaba.Sizlere harika bir tarayıcıdan bahsetmek istiyorum.Crypto Tab denilen bu tatayıcı mozilla .google chrome gibi kullanılıyor.
Neden harika olduğuna gelince hem tarayıcı olarak kullanılyosunuz hem para kazanıyorsunuz.En önemli soru güvenlimi olduğu.Önce şunu söyleyelim bir kere
bütün dünyada insanlar güvenle kullanıyor.Bu bilgiyi ggoogle dan kolayca bulabilirsiniz. Mantığı çok basit.tarayıcınız açık olduğu sürece para kazanıyorsunuz.
Belli bir miktar kazandığınızda parayı kolayca bitcoin hesabınıza gönderiyorsunuz.Dünyada herkes kazanıyorsa biz niye kazanmayalım.Aşağıya sitennin linkini
yazıyorum.Buradan siteye gidip inceyebilirsiniz.Dediğim gibi şüphesi olanlar önce internetten araştırabilir. Herkese bol kazançlar.....

Site linki:https://get.cryptobrowser.site/7376832

Momentum

Yönetici
 KK Mod.
Benzer şekilde brave browser ile de para kazanabiliniyor ancak sistematiği daha farklı.
Türkiye için şu anda şartlar oldukça kötü olsa da tarayıcıdan kazançlar kendi para birimi olan BAT ile veriliyor.

Merhaba! Fazladan para kazanmak isteyen insanlar arıyorum! Başlamak çok basit, sadece tarayıcıyı yükleyin https://cryptotabbrowser.com/13064606 ve günlük olarak kullanın. Hızlı ve kolayca bulunabiliyor ve gezinmek için kullanışlı, böylece çok seveceksiniz! Ama asıl mesele, Bitcoins'i tam olarak madencilik yapabilmeniz! Kulağa iyi geliyor? Tereddüt etmeyin ve katılın!
Tanıtım Linki için▶▶▶

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,494
Kullanıcılar
2,348
Son üye
Buzzhub123