• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Hatay Kent Token (Metaverse) Ön Satış İşlemleri BaşladıKatılım
28 Kas 2019
Mesajlar
66
Beğeniler
1
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kriptopara.in
#1
Kent (City) Token Projesi kapsamında tüm şehirler için token oluşturulması planlanıyor.Bu kapsamda ilk proje Hatay Kent Token Helenex Borsası ve DP Software Company işbirliği ile hayata geçiriliyor.
HATAY KENT TOKEN ÖN SATIŞ
Aşağıdaki linkten Helenex uygulamasını indirerek kayıt ve KYC Doğrulama işlemlerinizi tamamlayın.
HELENEX ANDROİD:https://bit.ly/2X4kyyJ
HELENEX IOS: https://t.co/XuIbsQuagn
Hatay Kent Token Sayfasından Seçiminizi yapın.
REFERANS KOD:707

Hatay Token Borsa Listelenme tarihi 10-02-2022
TELEGRAM DUYURU:https://t.me/DgpeexFantoken
fantoken@kriptopara.in

 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,045
Mesajlar
6,831
Kullanıcılar
2,032
Son üye
mojtourism97