• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Güncel Hediye 15 TL Bitay Kripto Para Borsası.

Herkese merhaba arkadaşlar.Bugün sizlere kripto para borsası olan ''BİTAY'' internet sitesinden bahsedeceğim.

Şuanda BİTAY'ın düzenlemiş olduğu kampanyada kayıt olan her yeni kullanıcısı için 15 TL lik BTY veriyor.Bu BTY ile isterseniz bitcoin alıp Türk Lirası'na çevirin isterseniz
hattınız için 2 GB lık 24 saatlik internet kazanın.

Diğer kullanıcılar gibi referans numarası ıvır zıvır kayıt olmassanız 15 TL hesabınıza yatmaz demiyeceğim.Benim referans numaramı girmesenizde 15 TL hesabınıza yatıyor.

Sadece ben sizi bilgilendirmek için bukadar uğraşıyorum.E tabi kendi çıkarımda var ben size bunu tanıtıp 15 TL kazandırırken siz neden bana destek olmayacaksınız ?

Sizde referans numaranızla kazanabilirsiniz.Fakat tek şartı toplamda 100 TL kazanmanız oda 7 kişi kayıt ettirdiğinizde gerçekleşiyor.
Onun harici size gelen 15 TL lik BTY ile istediğiniz kripto parayı alıp satma işlemi gerçekleştirebiliyosunuz.Üstelik 12 Aralık'a kadar ücretsiz.

KAYIT OLURKEN BENİM REFERANS NUMARAMI GİRERSENİZ SEVİNİRİM.GİREN VE GİRMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

İnternet sitesi : www.bitay.com

REFERANS NO : 2DB33358

Son düzenleme:
Merak ettiğiniz her soru için hemen yardımcı olacağım.İsterseniz konuya yorum olarak sorun isterseniz bana mesaj atarak sorun.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,520
Kullanıcılar
2,399
Son üye
diamond247official