• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

https//t.me/KRIPTOTRADER1S katılırsanız sevinirim yeni kuruldu güzel kazançlar sağlayacağız. Amacımız bilinçsiz yatırımcıları bilinçlendirmek.Katılım
14 May 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Van
#1
https//t.me/KRIPTOTRADER1S katılırsanız sevinirim yeni kuruldu güzel kazançlar sağlayacağız.
Amacımız bilinçsiz yatırımcıları bilinçlendirmek.
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,071
Mesajlar
4,577
Kullanıcılar
1,073
Son üye
seyyahoglu