• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

İbretlik Hikayeler Okupanep

KK Üye
Katılım
8 Ara 2019
Mesajlar
12
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
samsun
#1
İbretlik Hikayeler Oku

İbretlik hikayeler günümüzde yaşanmış olaylardan çok geçmişte yaşanmış çarpıcı ve oldukça dikkat çekici hikayelerdir. Geçmiş zamanda insanların başına gelen olaylar ve bu olayların belli bir hikaye örgüsü içerisinde yazı ile ya da kulaktan kulağa yayılarak gelecek nesiller tarafından benimsenip kabul görmüş hikaye türüdür ibretlik hikayeler.

İbretlik denmesindeki sebep ibretlik hikayelerin içinde ders çıkarılacak ve belli bir tecrübeden sonra uygulanması gereken kurallar bütününün anlatılmasıdır. İlk başta gayet normal her şey devam ederken hikayenin gidişatı değişerek dersin verileceği kısma geçer. Son vuruş olarak mesajını okuyucuya ileten hikaye son bulur. Genel yapısı bu şekilde olan hikaye tarzlarına verilen genel isme ibretlik hikayeler denmektedir.

Son zamanlarda yazılan hikayelerin daha çok fantastik dünyaları anlattığı aşikar. Ancak geçmiş zamanlarda o hikayeyi dinleyenler yada okuyanlar, hikayeden tatmin olmak için mutlaka içinde bir ders ve ibretlik bir olayın olmasını beklerlerdi. İbretlik hikayeler masallara yakın hissiyatta olsa da bazen çocuklar için uygun olmayabilirler. Dini hikayeler in birçoğu da ibretlik hikayeler başlığı altında incelenebilir aslında. Çünkü dini hikayeler in büyük bir kısmı ibretlik olayları anlatırken ders veren hikaye niteliğinde olurlar.

Küçük yaştaki insanlar için bir olayı ya da bir kavramın olumlu veya olumsuz olmasını, ibretlik hikayeler le kafasına yazmasını sağlamak gayet mümkündür. Sadece küçük yaştaki insanların değil bizlerinde birçok konuda tecrübe etmeden ulaşamayacağı bilgiler, dersler ve mesajlar bu ibretlik hikayelerin içerisinde yer almaktadır. Mutlaka bir olay yaşadığınızda ne yapacağınıza karar vermeden eskilerin bu konu hakkında ne dediğini ve bu konu hakkındaki ibretlik hikayeler i önemseyiniz. Bulup okuyunuz. Emin olun bu yaşadığınız olumsuzlukların birçoğuna çare olacaktır. Ve bu hikayelerden aldığınız dersler size kişisel bir tecrübe katacaktır. Sevdiklerinizle de bunları paylaşarak onların da bu bilgilere erişmesine olanak sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak ibretlik hikayeler her ortamda paylaşabileceğiniz hem insanlara faydalı hem onların hayatına katkı sağlayabilecek hikaye tarzıdır. Dikkatle size odaklanıp dinleyecekler ve sonunda ne olacağını merak edecekler. Sonundaki ibret alınacak sonuç ise hem onlara hem de belki onların aynı hikayeyi anlatacağı insanlara fayda sağlayacaktır. Burada okuyacağınız hikayeler illaki aklınızda kalacaktır. Şunu unutmayın ki insanlara anlatacak hikayeleri olan ve anlattığı hikayeyle karşıdaki insanın ilgisini çekip enerjisini yükselten herkesi insanlar sever. İbretlik hikayeler sizi bekliyor. İyi okumalar

https://kisahikayeler.net/ibretlik-hikayeler/
 
Katılım
3 Haz 2020
Mesajlar
14
Beğeniler
1
Puanları
1
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.farmasigirisi.net
#6
Site Adı: Farmasigirisi.net Farmasi Ücretsiz Üyelik, Farmasi Giriş, Farmasi Girişi

Site Adresi : http://www.farmasigirisi.net

Açıldığı Tarih: 20.05.2020

Sitede kullanılan altyapı : Wordpress

Site İçeriği & Amacı : Hemen Farmasi Üye Olup %75 varan indirimlere sahip olabiliyorsunuz.Yeni üye olan arkadaşlarımız başlangıç paketleri olan kozmetik ürünleri temizlik ürünleri paketleri ve erkek ürünleri paketlerini 265tl yerine 65tl alabiliyorlar.Tamamen sağlık bakanlığı onaylı ve katkı maddesi içermeyen bu ürünlere sahip olmak çok kolay.Ücretsiz adresine üye olup bu ürünlerden ve daha fazlasına sahip olabiliyorsunuz.Hiçbir ücret ödemeden ücretsiz üye olup farmasi girişi yaparak dilerseniz farmasi katalog fiyatından satış yapıp kar elde edebiliyorsunuz.Benim 3 aylık bir sürem olmasına rağmen şuanda kazancım 5bintl oldu.Çevreniş geniş bende bu işi yapabiliyorum derseniz biz size destek oluyoruz.Yapmanız gereken tek şey Farmasi Üye Ol üye olup sizlere dönüş yapmamız.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,941
Mesajlar
6,708
Kullanıcılar
1,896
Son üye
robertjames0858