• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

IDEAOLOGY: Harika Fikirlerinizi Kitle Fonlamasına Dönüştürme PlatformuKatılım
25 Eki 2020
Mesajlar
12
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Konya
#1
IDEAOLOGY parlak fikirleriniz için size fon sağlayacak olan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin güzel bir fikriniz var ve bunun için maddi anlamda desteğe ihtiyacınız var IDEAOLOGY platformuna başvuru yaparak inceleme sonrası kabul gördüğü taktirde size fon sağlayabilecek. Platformu detaylı bir şekilde videoda inceledim izleyebilirsiniz.
"
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,713
Mesajlar
5,941
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751