• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

İlk Kripto Para İncelemem (Youtube) MKS Coin ile 100x şansı!Katılım
29 Haz 2021
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
UK
#1
Bugünkü incelememizde 100x şansı yakalayabileceğiniz henüz listelenmemiş bir token' ı inceledik.

Proje incelemelerimizde adeta bir sherlock gibi her taşın altını kaldıracağız.

Shitcoin mi? Proje Coini mi?

Birlikte karar verelim!

Bana destek olmak için kanala abone olup videoyu beğenebilirsiniz. Yorumlarınız doğrultusunda sizlerle keşfetmek istiyorum.

 
Katılım
29 Haz 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#4
Güzel proje gibi duruyor hocam, ben böyle yeni projeleri kovaliyorum, listelenmeden önce bu tür projeleri cüzdanına eklersen adamı kısa vadede trilyoner eder.

Bu projenin contact adresi mevcut mu, yada telegram adresi falan? Onları da paylaşırsan memnun olurim, emeğine sağlık bu arada, yine bu tür videoları yayimlarsan takipçisi olurum.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour