• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Instragram Beğeni Sayısı Kasma

Web sitesi
takipcibegen.com
Instagram’a etkili bir şekilde dahil olmak isteyenler başta takipçi durumuna göz atmakta. Nitekim yeni olanların hesaplarında birkaç tane takipçi mevcut durumda. Bu durumun önüne geçmek adına da instagram takipçi fırsatlarına yer verilir. Takipçi sayısının artması ile Instagram üzerinden daha etkili bir giriş yapılmış olacaktır.

Takipçi Takipçi Beğen

Güvenle takipçi kasmak isteyenlerin ilk adresi TakipciBegen olarak karşınıza çıkacaktır. Özellikle de instagram takipçi bedava olarak duyurulduğu için adından bir hayli söz ettirdiği açıktır. Bunların haricinde işlemlerin güvenlik önlemleri dahilinde gerçekleşmesine de özen gösterilir.

Örnek verecek olursak sadece hesaplara giriş yapmanız bu anlamda yeterli olmayacaktır. Hemen arkasından güvenlik kodlarının girilmesi gerektiğini öğreneceksiniz. Kayıtlı telefon numaralarına gönderilen kodlar sayesinde giriş işlemleri kısa sürede gerçekleşir. Bu şekilde adımları takip edenler istedikleri kadar takipçi kazanabilir. Üstelik yerli olduğu kadar isteyenlere yabancı takipçilerin dahi sunulması esas alınmakta.

Instragram Beğeni Sayısı Kasma

Takipçilerden ziyade beğeniler için de harekete geçilmekte. Öyle ki takipçilerin fazla olması ama beğeninin az olması hesabın popüler olmasına engel olacaktır. Aynı zamanda bu durum hesaba yönelik takipçi kasıldığını da gözler önüne serer. Genel olarak aynı oranda takipçi ile beğeni kasan sistemlerin göz önünde bulundurulması gerekmekte.

TakipciBegen özel yazılım sistemleri sayesinde müşterilerin beklentilerini karşılamaya devam ediyor. instagram bedava takipçi kasmak isteyenler bu yüzden TakipciBegen üzerinden hesaplarını açıyor. Başta hesabın açılması ve bir takım güvenlik önlemlerinden geçilmesi halinde hesaplara takipçilerin aktarılması sağlanır. Aynı şekilde beğeni sayısında da artış meydana gelecektir.

Buralar artık sadece sosyal paylaşım değil; yayın platformları haline de geldiler. Bu platformlardan video indirmek isteyen pek çok kişi de doğru siteyi arıyor. Ben Youtube, İnstagram, Facebook ve Dailymotion mp3 indir sitesi ile tüm bu saydığım sitelerden video indirebiliyorum. Üstelik ücretsiz ve oldukça kolay. Video etkileşimi vermek istemediğim instagram arkadaşlarımın videolarına bu şekilde bakıyorum

Momentum

Yönetici
 KK Mod.
İnsanlar instagramda para kazanma hedefiyle girişirken özellikle başlangıçta büyük hatalar yapıyor.

Nasıl hatalar?

Örneğin instagramdan para kazanmayı hedefliyorsanız tabiki başlangıçta konunun başlığında da olduğu gibi takipçi kasmak gerekiyor veya hazır bir hesap satın almak gerekiyor. Ancak daha öncesinde ne şekilde para kazanılması gerektiği de düşünülmesi gerekiyor. İnstagramda para kazanma taktikleri ile alakalı büyük bir deneyim gerekiyor gibi gözükse de tam tersi bu işte amatör olmak ve tutku ile işe başlamak herşeyden önemli. Örnek veriyorum satış yaparak para kazanıalcaksa instagramda ne satılır? konusunda araştırma yapmak kesinlikle gerekiyor. Ya da diyelim ki Türkiye şartlarında az para kazanılıyor diye düşünülüyor ise yabancı instagram hesap ile neler yapılacağı öncesinde bir stratejiye bağlı kalmak kaidesiyle planlanması gerekiyor.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,521
Kullanıcılar
2,399
Son üye
diamond247official