• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

İşlem gören parasından anında hediye eden borsa

OOOBTC borsası yeni üye olan herkese 0.2$ değerinde 10OBX coin veriyor. Coin ilk çıktığında 16 sat idi şimdi 100 sat oldu. Bir ara 300 sata kadar çıkmış yani borsa coinini destekliyor. Kimlik doğrulaması yapmanız gerekli. Fotoğraflar en fazla 99KB olacak. Yoksa kabul etmiyor. 24 saat içerisinde kabul ediliyor ve coin hesaba geçiyor. Sosyal medya görevlerini yaparsanız 100OBX hediye. Telegram botu ile: t.me/ooobtcexchange_bot

https://www.ooobtc.com/register?ref=1078814

OOOBTC borsası yeni üye olan herkese 0.2$ değerinde 10OBX coin veriyor. Coin ilk çıktığında 16 sat idi şimdi 100 sat oldu. Bir ara 300 sata kadar çıkmış yani borsa coinini destekliyor. Kimlik doğrulaması yapmanız gerekli. Fotoğraflar en fazla 99KB olacak. Yoksa kabul etmiyor. 24 saat içerisinde kabul ediliyor ve coin hesaba geçiyor. Sosyal medya görevlerini yaparsanız 100OBX hediye. Telegram botu ile: t.me/ooobtcexchange_bot

https://www.ooobtc.com/register?ref=1078814
Hocam 10 OBX coin mi veriyor ? 100 mü veriyor burasını pek anlayamadım.

KYC yaparsan 10obx veriliyor. sonra telegram botuna geçip görevleri yapın 100obx veriyor. Bunu ben de bekliyorum henüz 100obx gelmedi.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,520
Kullanıcılar
2,399
Son üye
diamond247official