• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

İstanbul Diş KliniğiKatılım
16 Şub 2022
Mesajlar
79
Beğeniler
1
Puanları
8
Konum
istanbul
#1
Site Adı: İstanbul Diş Kliniği
İstanbul diş kliniği, Klinik Artı Bir en sağlıklı koşullarla birlikte hizmet vermektedir. Diş ve diş hastalıklarıyla ilgili alanında uzman kadrosuyla hareket etmektedir. Güncel hizmetlerimiz olarak diş beyazlatma, diş teli, diş eti estetiği, gömülü diş çekimi, gülüş tasarımı, kanal tedavisi, kompozit lamine, porselen kaplama diş sağlığı hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Sitemiz whatsapp üzerinden iletişime geçerek tüm merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Diş ilgili sorunlarınız diş merkezimize geldiğinden çözüm sunularak eskisinden daha sağlıklı olarak hareket edeceksiniz. Yapılan tedaviler kategorisi olarak estetik diş hekimliği, çocuk diş hekimliği, ağız diş ve çene cerrahisi olarak üç alanda uzmanlarıyla hareket ederek hizmet vermektedir. Diş merkezimiz temiz ve ferah alanıyla rahatlıkla gelebilirsiniz.
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,630
Mesajlar
5,849
Kullanıcılar
1,697
Son üye
Gamze