• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Kanada para birimi FRECNX, BCEX borsasında IEO’yu başarıyla kapattıKatılım
16 Tem 2019
Mesajlar
4
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
Canada
#1
Kanadalı Freldo şirketi https://ico.freldo.com/, BCEX’de IEO satışlarını başarıyla kapattığını duyurmaktan mutluluk duyuyor. 2019'da BCEX https://www.bcex.vip/trade/frecnx_eth tarihinde gerçekleşen FRECNX IEO'nun turu sadece iki saat içinde kapanıp 900.000 $ 'a yükseldi. Freldo, platformun geliştirilmesine devam etmek için gerekli fon miktarını artırdı. IEO’nun başarısı, toplumun ve Freldo platformunun kripto endüstrisindeki müşteriler, küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi işletme sosyal ağının unvanı için tam teşekküllü bir rakip olarak geliştiğini ve büyüdüğünü görme konusunda katılımcıların artan heyecanını vurguladı.

Freldo en iyi derecelendirmeye yerleştirilir:
CoinMarketCap - https://coinmarketcap.com/currencies/freldo/
CoinGecko - https://www.coingecko.com/tr/coins/freldo
Livecoinwatch - https://www.livecoinwatch.com/price/FreldoCoinX-FRECNX

Freldo Inc., 2011 yılında resmi olarak Toronto, Kanada'da kayıtlı bir Kanada şirketidir. Kanada istikrarlı bir ülkedir. Freldo'ya yatırım yaparak Kanada pazarına yatırım yapıyorsunuz. 2016'dan itibaren Freldo Inc. ticari sosyal ağ Freldo'nun https://freldo.com sitesini açmıştır. Tamamen işlevsel bir ağ, küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerini ve müşterilerini birbirine bağlar. 40 000 canlı müşterimiz var. FRECNX, https://www.bcex.top/trade/frecnx_eth BCEX borsasında işlem görmektedir. BCEX borsasında 24 saat satış hacmi 600.000 ABD Dolarıdır. Madeni paralarımızın fiyatı sabit ve artmaktadır. Şu anki fiyatı 0.55 dolar. Büyük bir üst potansiyelimiz var. Proje geliştirme devam ederken, Freldo ekibi herkesi BCEX değişiminde belirteçlerimizin alım satımına katılmaya davet etmek istiyor.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,700
Mesajlar
5,928
Kullanıcılar
1,731
Son üye
calmenjoshua