• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Kraft Çanta KullanatfabrikasiKatılım
2 Haz 2022
Mesajlar
11
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Türkiye
#1
Site Adı: kullanatfabrikasi.com

Site Konusu: Kraft Çanta ve Özel Baskılı Ürünler

Yaşanan pandemi süreciyle birlikte tek kullanımlık ürünlerin önemi giderek daha da artıyor. Tek kullanımlık ürünler kişiye özel olmakla birlikte herhangi bir riskte teşkil etmemektedir.

Satışını yaptığımız kullan at ürünler tamamen çevre dostu ve geri dönüşümü yapılabilen ürünlerdir. Cafe ve Restorantların tercih ettiği pet plastik bardak ürünlerimiz hem kullanışlı hem de geri dönüşümü yapılabilen ürünlerdir. Satışını yaptığımız bu ürünler, birçok kurumsal şirket tarafından da kullanılmaktadır. Limonata, Soğuk İçecekler ve Bira gibi alkollü içecek servisi yapan cafe ve restorantların kullanımına uygun ürünleri hem perakende hem de toplu bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yine büyük gıda şirketlerinin tercih ettiği ve giderek moda haline gelen kraft çanta , şirketimizin satışını yaptığı ürünler arasında yer almaktadır. Geri dönüşüm imkanı olan ve %100 çevre dostu olan bu ürünleri perekande ve toplu şekilde satın alabilirsiniz. Ürünlerimize göz atmak için web sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,714
Mesajlar
5,942
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751