• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Kripto Mücevher Avcıları için PlatformKatılım
14 Şub 2022
Mesajlar
22
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1


Gem Hunter - Yaklaşan jeton satışları, İlk Para Teklifleri (ICO'lar) ve İlk DEX Teklifleri (IDO'lar) hakkında veri bulabileceğiniz bir platform.

Yeni Jetonları ve IDO'ları gerçek zamanlı olarak bulun, analiz edin ve takip edin. Bu tür taşlar her zaman düşük, hatta mikroskobik, fiyatı 10x, 20x ve hatta 100x artacak yeri olan piyasa değeri kriptolarıdır. Önemli olan, küçük piyasa değeri olan kriptoların, büyük bir fark yaratmak için büyük kripto para birimlerinden çok daha düşük miktarda hacme ihtiyaç duymasıdır.

- Yeni jetonların tek bir yerde listelenmesi hakkında bilgi edinin.
- Kripto projesini ve jetonu analiz edin.
- Portföyünüzü ve jeton fiyat değişikliklerinizi gerçek zamanlı olarak takip edin.
- Derecelendirme sistemini kullanın ve jetonları otomatik olarak satın alın.

GemHunter.Pro 100x Kripto Para Kulübüne Katılın!

Official Webite: https://gemhunter.pro/
Telegram: https://t.me/GemHunterPro
Twitter: https://twitter.com/GemHunterPro
Reddit: reddit.com/r/GemHunterPro
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,630
Mesajlar
5,849
Kullanıcılar
1,697
Son üye
Gamze