• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Kucoin Spotligt Nedir? KuCoin Spotlight IEO Platformu Nedir?LuBu

KK Üye
Katılım
14 Nis 2021
Mesajlar
16
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.referralbrotherhood.com
#1KuCoin, kripto sektöründe tanınmış bir isimdir çünkü kendisini her türlü kripto işlemi için tek durak noktası olarak kanıtlamayı başarmıştır. Ağustos 2017'de kurulan borsada 555'ten fazla kripto para birimi, 1075 pazar var ve en renkli çevrimiçi merkezlerden biri haline geldi. Banka düzeyinde güvenlik, kaliteli arayüz, başlangıç dostu UX ve çok çeşitli kripto hizmetleri sunar: marj ve vadeli işlem ticareti, yerleşik P2P borsası, kredi veya banka kartı kullanarak kripto satın alma olanağı, anında hizmetler, Pool-X ile borç vererek veya birikim yaparak kripto kazanma olanağı, KuCoin Spotlight aracılığıyla yeni ilk borsa tekliflerine (IEO) katılma fırsatı, piyasadaki en düşük ücretlerden bazıları ve çok daha fazlası! Yatırımcılar KuCoin'i küçük piyasa değerli ancak potansiyele sahip coinleri listelemesi, çok sayıda coin ve cömert kar paylaşımı teklifleri, işlem ücretlerinin %90'ına kadarlık kısmının KuCoin Shares (KCS) tokenleri aracılığıyla KuCoin topluluğuna geri dönmesi nedeniyle beğenirler.


Kucoin Spotligt link:

https://www.kucoin.com/spotlight-center
Alım satım, staking, borsa ve swap hizmetlerinin yanı sıra, KuCoin ayrıca KuCoin Spotlight olarak bilinen ilk borsa teklifi (IEO) launchpad'ine sahiptir. Bu platformda KuCoin'in incelediği ve desteklediği yeni kripto projelerine yatırım yapabilirsiniz. Launchpad halihazırda Victoria VR (VR) listeliyor. Aşağıdaki linkten katılım yapabilirsiniz:

https://www.kucoin.com/land/spotlight_r5/128Hatırlatma olarak; KuCoin IEO'larına katılmak için doğrulanmış bir hesabınızın olması gerekir. Tekliflerin büyük bir kısmı kitle satışında ana para birimi olarak KuCoin Shares (KCS) kullanıyor.

Kucoin Borsasına Aşağıdaki linkten %60 kardeşçe ve eşit paylaşımlı indirime sahip referans linki ile üye olabilirsiniz:
https://www.kucoin.com/ucenter/signup?rcode=rJY7PAJ
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,630
Mesajlar
5,849
Kullanıcılar
1,697
Son üye
Gamze