• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Kullanıcı panelimizde ne? ne işe yarar? Bundan Bahsetmeye ÇalışacağımKatılım
14 Tem 2018
Mesajlar
29
Beğeniler
5
Puanları
8
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.steemix.net
#1
İlk olarak blogtan başlayalım;


Blog:

Burada kendi yazmış olduğumuz makaleler (içerikler ) ve resteem ettiğimiz makaleleri görürüz.
Comments:
Sizin yazmış olduğunu yorumları buradan görebilirsiniz. Kendi veya başkasına atmış olduğunuz yorumlara buradan basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Replies:

İnsanların sizin ürettiğiniz içeriklere attıkları yorumları buradan görebilirsiniz.

Rewards:

Burası kendi içinde ikiye ayrılıyor. Birincisi Curation rewards İkincisi ise Author rewards 'tır. Bunların birbirinden ayrı anlamları vardır. Burası bize gelen Steem Dollars ve Steem Power'ların haftalık olarak düzenli bir şekilde tutulduğu yerdir.

Curation rewards:

Başkasının içeriklerini beğendiğiniz ( Upvote ) zaman size gelen Steem Power'ı göstermektedir. Burada gösterilen kazançlar ise sadece son 7 günü kapsamaktadır.

Author rewards

Sizin yaptığınız içeriklerden kazandığınız Steem Dollars ve Steem Power'ı gösterir. Burada gösterilen kazançlar ise sadece son 7 günü kapsamaktadır. Author Rewards History kısmında ise geçmişe ait kendine ait yazmış olduğu makalelerden kazandığı Steem Dollars ve Steem Power'ı görebiliriz.

Wallet:

Burası sizin cüzdanınızdır.
Steem yazan yer sizin güncel Steem bakiyenizdir.
Steem Power, sizin oy gücünüz, içerik sınırınızı arttıran bir yer. Burası detaylı bir şekilde anlatılacaktır.
Steem Dollars, sizin o anki güncel çekilebilir. Steem dollars bakineyizi göstermektedir.
Estimated Account Value, hesabınızın şuanki değerini göstermektedir.
History kısmı ise işlem geçmişinizi göstermektedir. Gönderilen sbd, steem gelen sbd steem, makalelerden kazandığınız ücretler v.b
Wallet kısmındaki Password ise sizin şifre değiştirme işleminizi yapacağınız yeri göstermektedir.
Permissions kısmı ise çeşitli izinleri göstermektedir. Dtube v.b şifreleriniz gibi.

uzuznnn.png
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,631
Kullanıcılar
3,258
Son üye
karda7653