• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Tavsiye LITENET.LTDKatılım
21 Tem 2019
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Adana
#1
Mes amis, vous ferez de grands bénéfices et présenterez un site qui effectue des transferts instantanés sur votre compte portefeuille à court terme. Notre site LITENET.LTD effectue des paiements réguliers et progresse de manière fiable vers de meilleurs points chaque jour. Le site effectue des investissements quotidiens sur 30 et 60 jours. Le site n'est en aucun cas même le nom et prénom. La seule chose que je veux de toi, ce sont les mots sur le lien. Adresse en litecoin. Vous pouvez retirer l'argent actif, entrer une adresse en litecoin et vous inscrire directement sur le site. Faites vos investissements Nous utilisons votre onglet «Transactions de dépôt», vous pouvez voir vos paiements connectés à un endroit que vous obtenez de la secrétaire, vous pouvez trouver le code de référence de votre secrétaire d’affiliation, vous pouvez gagner davantage des différentes tâches de la séquence de récompense. Investissement quotidien = 12% de profit Investissement sur 30 jours = 1000% de profit Investissement de 60 jours = 3000% de profit Investissement minimum en Litecoins = 0,01 Ltc Investissement maximum en Litecoins = 6000 ltc Je pense que nous avons cherché de gros bénéfices. Lien: https: //litenet.ltd/? Ref = 17310
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,631
Kullanıcılar
3,258
Son üye
karda7653