• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Madencilik siteleriKatılım
30 Nis 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
kripto madenciliği
#1
Herkese merhaba
madencilik ile ilgili bazı web siteleri hakkında bilgi vermek istiyorum. zira ponzi sistemine kurban gitmiş çok fazla kişiler var.
miningturk.net - 100 dolar çekimi sorunsuz yaptım ve önerebileceğim bir site.
hashturkmining.com - Yüksek kar vaadeden ama 20 doları sorunsuz çektiğim bir site- ( ponzi gibi duruyor. )
crypouniversal.com - düşük kar vaadeden ama 50 dolar çekim yaptığım fakat köklü bir site. ( türkçe desteği yok.)

Unutmayın: yüksek kar veren tüm siteler dolandırıcıdır. ana paranın %100 ünden yukarı kazanç vaadeden tüm sitelerden uzak durunuz.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,632
Kullanıcılar
3,266
Son üye
Jnhxnm