• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Makaleler İçin İçerik BelirlemeKatılım
14 Tem 2018
Mesajlar
29
Beğeniler
5
Puanları
8
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.steemix.net
#1
Steemit te içerik belirleriken kendi ilgili olduğunuz alanlarda yapmanız daha iyi olacaktır. Mesela siz fotoğraf çekmeyi çok seviyorsunuz fotoğraf çekip bunları burada paylaşabilirsiniz. Ama fotoğraf çekmeyi seven bir insan gidip de hiç anlamadığı bir konuda makale yazmaya kalkar ise bunda başarılı olamaz ve kendini yükseltemez.
Steemit Türkiye gelişen bir platform bu yüzden yazdığınız içerikler ne kadar kaliteli olursa o kadar çabuk büyüye bilirsiniz.
Hızlı büyüme tiyoları:
  • Tabi bir an önce gelişmek istiyorsunuz bunun içinde cointurk projelerine katılabilirsiniz. @Kusadasi 'nin düzenlenlediği bu projeler ile Türk kullanıcıları desteklemektedir. Bu projeler zor olmamakla birlikte sizi geliştirmeye yönelik olmaktadır. Hızlı büyümek için şuanda bulunmayacak bir nimet diyebiliriz.
  • Etiketinize ,-cointurk, kusadasi, tr, girmeniz durumunda daha çok kitleye ulaşabilir. Bu sayede içeriklerini daha çok insana gösterebilirsin
  • Discord kanalı üzerinden postlarını paylaşabilir, karşılıklı takip yaparak takipcini artırabilirsin.

    d35bd3c5859fef75b65762af1d5e6aa9.png
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,703
Mesajlar
5,931
Kullanıcılar
1,735
Son üye
esogoldigmeet