• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Maobit İle Yenilik DevriKatılım
25 Tem 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
New Jersey
#1
a. MAO Kart

MAOKart, MAOBit kullanıcılarının istekleri üzerine üretilecek şahsa ait Akıllı Kart ödeme sistemidir. Ödeme yapılacak işletme MAOBit kullansın veya kullanamasın ödeme yapmak için sistemimiz ödeme miktarı kadar MAOBit bozdurup ödemeyi tamamlayacaktır.

b. MAO Cüzdan

MAOCüzdan tüm MAO sistemlerindeki bakiyelerinizi tek bir yerden görmenize olanak sağlayacak bir Cüzdan uygulamasıdır. MAOCüzdan ile bakiye kontrolünün yanı sıra alışveriş, para alışverişi ve 7/24 para transferi gibi işlemleri daha hızlı ve güvenli yapmanızı sağlayacaktır.

c. MAO Pay

MAOPay kartsız bir şekilde ödeme yapmak ve almak için geliştirilecek sistemdir. MAOPay kullanarak sanal veya fiziksel mağazanızdan ödeme olmak için ultra güvenli ve akıllı bir sistemdir. MAOBit ve diğer kripto para birimleri ile beraber herhangi birim para birimi ile ödeme alma ve ödeme yapma imkanı da sağlayacaktır. MAOCüzdan ve MAOPay Hesaplarını eşleyen kullanıcılar için hiçbir şekilde komisyon ve kullanım ücreti alınmayacaktır.

https://maobit.org/
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Mesajlar
7,356
Kullanıcılar
2,395
Son üye
batsonj00