• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Masrafsız Mining-Madencilik

Merhaba arkadaşlar oturduğunuz yerden aylık 150-300 TL uzun vadede 1000 TL'lere kadar kazanmak istiyorsanız buyrun.
---TELEGRAM BİTCOİN MİNİNG---
(Telegram yüklü değilse google play veya ıos'dan indirebilirsiniz)
Altta belirtmiş olduğum adresden Bitcoin Mining'e giriyoruz.

http://t.me/BitcoinMining_Bot? start=573043946

Gelen ekranda START TUŞUNA BASARAK devam edin ardından dil şeçeneğini için sırasıyla LANGUAGE--ENGLİSH (malesef türkçe yok ama kullanımı kolay sıkıntı olmayacaktır.)
Dili İngilizce olarak seçtikten sonra işlemlere başlayalım.
Uygulama size ücretsiz 450 elmas verecek bu 450 elmas ile sembolik ekran kartı alacağız (BTC üretimi için).
Bunun için sırasıyla ; Menu - Shop ve Machines List'e tıkladıktan sonra karşımıza ekran kartı listesi gelecek. Seviye 1 Karttan 4 adet alın ,isteğe göre daha azda alabilirsiniz, kart alındıktan sonra SATOSHİ üretimi otomatik olarak başlayacak. İşlem 7/24 Telefon kapalı bile olsa devam ediyor.Üretilen satoshi miktarını görmek, çantaya atmak için Menüdeki "WORKING" seçeneğine tıklayıp COLLECT SATOSHI diyerek kazılan satoshileri topluyoruz miktar 100.000 olduğunda (bu miktarı toplamak ilk başlarda imkansız gibi gelebilir ) belirtmiş olduğunuz cüzdan hesabınıza otomatik olarak 0.001 BTC otomatik olarak yüklenecek. (06.06.2018 bu tarihte 0.001 BTC 7-8 Dolar arası yapmakta)

Evet gelelim sevilen konu olan "Para Çekme işlemine bunun için sırasıyla;MENÜ-EXTRA SET WALLETS -CHANGE BİTCOİNS WALLETS ardından MESSAGE (yazı yazma alanına) BTC CÜZDAN HESABINIZI yazarak cüzdanı tanıtıyoruz. 100.000 SATOSHİ yani 0.001 BTC olunca otomatik olarak belirttiğiniz cüzdana coinler yollanacak.Bu arada her 5 saatte bir bize 10-150 arası bonus Elmas hediyesi veriliyor bunun için MENÜ-BONUS-COLLECT BONUS diyoruz bu şekilde elmas biriktiriyoruz.Aklınıza takılanları mesaj olarak yazabilirsiniz.İyi kazançlar.

Henüz almadım lakin YOUTUBE'da ödemenin alındığı ile ilgili fazlasıyla video mevcut.Denemeyi düşünürsen verdiğim link'den kayıt olursan sevinirim.

Hocam konuyu takip ediyorum mesajım bulunsun eğer ödeme alırsanız bilgi verebilir misiniz.

Elbette ancak şuan kart almak için elmas biriktiriyorum geri dönüş yapmam zaman alabilir.

furk

KK Üye
Zaman harcamayın arkadaşlar scam bu bot. İçeride 328k satoshi btc’m var günde 8k küsür üretim sağladım sadece bonuslarla ama eğlence olsun diye yaptım. Para çekme talebi verince yatırım yapmanız gerektiğini belirtiyor ve kullanıcı adıyla Google’da arama yaparsanız zaten hakkında scam denen çok fazla konu görebilirsiniz.

Şu an kullandığım ve bir hocamın düzenli ödeme talep ettiği bir bot var arada bir onun bonuslarını topluyorum. Çalışma şekli bunun aynısı ama yatırımsız da ödeme yapıyor. Bakmak isteyen olur diye link bırakayım onun için de.

https://t.me/Bitcoin_Cloud_Mining_bot?start=523076752

Zaman harcamayın arkadaşlar scam bu bot. İçeride 328k satoshi btc’m var günde 8k küsür üretim sağladım sadece bonuslarla ama eğlence olsun diye yaptım. Para çekme talebi verince yatırım yapmanız gerektiğini belirtiyor ve kullanıcı adıyla Google’da arama yaparsanız zaten hakkında scam denen çok fazla konu görebilirsiniz.

Şu an kullandığım ve bir hocamın düzenli ödeme talep ettiği bir bot var arada bir onun bonuslarını topluyorum. Çalışma şekli bunun aynısı ama yatırımsız da ödeme yapıyor. Bakmak isteyen olur diye link bırakayım onun için de.

https://t.me/Bitcoin_Cloud_Mining_bot?start=523076752
sizin link çalışmıyor ilgileniyorum tekrar gönderebilirmisiniz

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,343
Son üye
hilmisensakrat