• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

MetaWolf CoinKatılım
11 Ara 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Tekirdağ
#1
MetaWolf Coin dijital para birimidir. Çıkardığı MetaWolf Coin ile bunu korumaya devam eder. Biraz projelerinden bahsetmek gerekirse; İlk hedeflerinden biri nft projeleri ve arkasından swap borsasını kurmak. Sonrasında ise oyun geliştiricisi olup ticaretleri MetaWolf ile yapmak. Ekip cüzdanlarının tamamı kilitli ve likitide başarılı. Her alım satımda %5 lik kısım hold kullanıcılara otomatik saat başı bnb olarak dağıtılır. Sağlam bir ekip ile şeffaf şekilde yollarına devam ediyor. Max arz 100 milyar adetle sınırlı.

Telegram; https://t.me/MetaWolfTG
 
Katılım
11 Ara 2021
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#2
Metawolf sepetime eklediğim coinlerden biri. Alış satış işlemlerinden holderslara BNB dağıtılması çok iyi. 30k marketcap oluşu bu seviyeden alanlar için oldukça yüksek kazandıracak. Metawolf ile kazanacağız🚀🚀🚀
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,509
Kullanıcılar
2,965
Son üye
sampuranswadeshi