• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Muhteşem - Satoshi SözlükKatılım
23 Nis 2021
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
türkiye
#1
Satoshisozluk.com’a üye olmak neden muhteşemdir? İzin verin, açıklayayım.

Çoğu insan haberleri okur. Okuduğum bir habere göre; “Kripto para yatırımında dünyada dördüncü sırada olan Türkiye’de kripto para yatırımı yapanların sayısı beş milyonu buldu.” Peki sen bu beş milyon kişi içerisinde misin?

Eğer “evet” diyorsan okumaya devam et. Satoshi sözlük, kripto paralara ilgi duyan sınırlı sayıda kişiyi bir araya getiriyor. Peki neden sınırlı sayıda olduğunu merak ettin mi?

İnteraktif sözlük olarak yola çıkan Satoshi sözlük, ismini kripto para dünyasının parlayan yıldızı olan Bitcoin’in en küçük birimi olan Satoshi’den almakta. Aynı zamanda Bitcoin’in yaratıcısına saygı göstermek amacıyla bu isim konuldu. Şimdi işin iyi kısmına sıra geldi.

SINIRLI

Satoshi sözlük’e üye olmanın neden muhteşem olduğunu şimdi açıklayacağım. Dilerseniz ilk neden sınırlı sayıda kullanıcının olduğunu açıklayayım. Çünkü, sözlüğün kalitesini sürdürmek için belirli sayıda kullanıcı kayıt olabilecek. Daha sonrasında da kayıt işlemleri davetiye yoluyla gerçekleşecek. Bu muhteşem değil mi?

Kesinlikle muhteşem! Neden muhteşem olduğunu da anladınız. Çünkü sınırlı üyelik imkanı bulunuyor. Üye olursan eline büyük bir fırsat geçecek. Bu fırsat ise her geçen gün büyüyen topluluğun bir parçası olabilmen. Düşünün sınırlı sayıda kullanıcın kayıt olabileceği bir sözlükte yer almak nasıl bir duygu. Satoshi sözlük’e üye olmayı hak ediyorsun.

Diğer interaktif sözlüklere bak. Hangisi kripto paralarla ilgili olan kullanıcı bir araya getiriyor? Hangisi sana değer veriyor? Yazar olabilmen adına uzunca bir süre beklemen gerekiyor. Ancak daha fazlası var. Sınırlı kişinin kayıt olabileceği https://satoshisozluk.com ’u hemen şimdi ziyaret et ve kolayca kayıt ol.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,509
Kullanıcılar
2,965
Son üye
sampuranswadeshi