• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Mypotoken Airdrop MiningKatılım
4 Ocak 2022
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Samsun
#1
Çalışmalarına başlanan global bir e-ticaret sitesi üzerinden satıcılarla alıcıları buluşturmak. Her e-ticaret sitesinde olduğu gibi satıcıdan belirlenen oranda komisyon kesilir. Diyelim %10 oranında olsun. Müşteri ürünü alır. E-ticaret sitesi komisyonu keser ve satıcıya geri kalan ödemeyi yapar. Burada önemli olan kısım e-ticaret sitesinin kestiği komisyonun %1 ini kendisine %9 unu müşteriye Mypotoken olarak geri iade etmesidir.

Sürekli alıma odaklı sistemde Mypotoken değerinin artmasına ve müşterinin ucuz ürün almasını sağlar.
Alıcı e-ticaret sitesinden alışveriş yaparak token kazanır, kazandığı tokenle isterse listeleneceğimiz borsada işlem yapabilir.

Planlanan
  • 2022 Mayıs - Airdrop sürecinin tamamlanması
  • 2022 Temmuz - 1. İco
  • 2022 Ağustos - 2. İco
  • 2022 Eylül - Reklam çalışmaları ve borsa çıkışı.
  • 2023 Ocak - E-ticaret sitesinin yayınlanması


Çok kısa özet halinde projemizin ana konusunu size anlatmaya çalıştım. Şuan Airdrop surecindeyiz. Günlük mining 14 mypo, ref yapınca 85 mypo hediye alıyorsunuz. Zamanla günlük mining adet sayısı azaltılacak. Şuan en avantajlı zamanları. Aklınıza takılan sorular varsa cevaplaya bilirim… özelden yazabilirsiniz...Kayıt için referans link:
https://wallet.mypotoken.com?ref=Hmaran_1079

Detaylar
MYPO Turkey🇹🇷
www.mypotoken.com
https://t.me/mypoturkish
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,358
Kullanıcılar
2,397
Son üye
LarryFussy