• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Nexpara ICO'yu Durdurma Kararı Aldı!

Nexpara, yasalar ve mevzuatlar gereği planladığı yol haritasını gerçekleşmesi zor bir durum olduğundan dolayı ICO çalışmasını durdurdu. Nexpara yatırımı yapan yatırımcılara paralar iade edileceği söylendi.
https://nexpara.com/

nexparaico.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Anlaşılan projeye başlamadan hemen BDDK'dan gerekli yetki ve izinleri alamayacaklarını anladılar sanırım. Tek umudum bu ICO yatırım yapan kişilerin BTC, ETH v.b. paralarını zarara uğratmadan geri iade umarım.

Web sitesi
kriptokulis.com
Anlaşılan projeye başlamadan hemen BDDK'dan gerekli yetki ve izinleri alamayacaklarını anladılar sanırım. Tek umudum bu ICO yatırım yapan kişilerin BTC, ETH v.b. paralarını zarara uğratmadan geri iade umarım.
Zarara uğradılar zaten nexpara ico'unu duyurduğunda BTC eth şuanki fiyatından yüksekti şimdi yatırımlarını alan kişiler mecbur fiyatların yükselmesini beklicek

iyi o zaman iade ediyorlarsa sıkıntı yok ama genede zarar edenler olacaktır illaki

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,469
Kullanıcılar
2,296
Son üye
plumberseoagency