• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

NFT’ler 2021’de Popülerleşmeye Devam EdiyorKatılım
23 Ara 2020
Mesajlar
11
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
istanbul
#1
kaynak: https://kriptohayat.com/nftler-2021d...e-devam-ediyor

Merkezsiz finans uygulamalarına olan talep arttıkça, NFT piyasasına olan talepte artıyor. Değiştirilemez ve Kopyalanamaz olan NFT kripto paraları piyasada benimsenirken gerçek dünya uygulamaları da artıyor.

Bir çok kurumsal şirket NFT pazarına giriş yaparken, kurumsal yatırımcılarında ilgisi artıyor. NFT’lerin ilk çıkışı ile beraber Kripto Kediler büyük bir popülerlik yakalamıştı. Kediler Ethereum ağ ücretlerinde büyük bir sıkışıklığa neden olsa da NFT pazarı, Ethereum ağında benimsendi.

NFT piyasası şu anda dijital tapu olarak düşünülüyor. Sahteciliğe karşı alınan yegane önlemlerden biri olan NFT ürünleri, sanat pazarında oldukça benimsendi. İnsanlar orjinal ürünlerini dijital imzalar ile satarak oldukça büyük gelirler elde etti.

Hal böyle olunca NFT sektörü büyümeye devam etti. Bugün sanattan müziğe, oyuna hatta tweetlerin orjinallerine kadar her şey NFTleştirildi. Bu dijitalleştirilen değerler binlerce hatta yüzbinlerce dolar değerinde piyasada işlem gördü. Her geçen gün yeni insanlar piyasaya girdikçe NFT pazarının benimsenme düzeyi de artıyor.

Merkezsiz finans ile etkileşim halinde olan NFT pazarı artık çok daha hızlı büyümeye de müsaitleşiyor. Teminat olarak kullanılabilen NFT’ler kolaylıkla teminat gösterilip, bu NFT üzerinden kredi çekilebiliyor ve NFT daha likit hale getirilebiliyor. Kredi sektörü ile iç içe geçen uygulamalara sahip olan platformların sayısı her geçen gün artıyor.

Değerli bir ürününün kasada kilitlenmesinden çok dijital olarak merkezi olmayan bir alanda tutulması ise çok daha güvenilirdir. Dolayısı ile insanlar kasalara kilitlemek yerine ürünlerini merkezi olmayan ağlarda tutabilir, satabilir ve bunlarla kredi dahi çekebilme durumuna kadar gelmişlerdir.

kriptohayat.com
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,552
Mesajlar
7,405
Kullanıcılar
2,771
Son üye
yeezyhoodie