Ödeme Yapan Mining Sitesi Önerir misiniz?

Hugoo

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, düzgün çalışan ve ödemelerinde sıkıntı yaratmayan mining siteleri nelerdir öneriniz nedir?

HeroLock

Kayıtlı Üye
---TELEGRAM BİTCOİN MİNİNG---
(Telegram yüklü değilse google play veya ıos'dan indirebilirsiniz)
Altta belirtmiş olduğum adresden Bitcoin Mining'e giriyoruz.

http://t.me/BitcoinMining_Bot? start=573043946

Gelen ekranda START TUŞUNA BASARAK devam edin ardından dil şeçeneğini için sırasıyla LANGUAGE--ENGLİSH (malesef türkçe yok ama kullanımı kolay sıkıntı olmayacaktır.)
Dili İngilizce olarak seçtikten sonra işlemlere başlayalım.
Uygulama size ücretsiz 450 elmas verecek bu 450 elmas ile sembolik ekran kartı alacağız (BTC üretimi için).
Bunun için sırasıyla ; Menu - Shop ve Machines List'e tıkladıktan sonra karşımıza ekran kartı listesi gelecek. Seviye 1 Karttan 4 adet alın ,isteğe göre daha azda alabilirsiniz, kart alındıktan sonra SATOSHİ üretimi otomatik olarak başlayacak. İşlem 7/24 Telefon kapalı bile olsa devam ediyor.Üretilen satoshi miktarını görmek, çantaya atmak için Menüdeki "WORKING" seçeneğine tıklayıp COLLECT SATOSHI diyerek kazılan satoshileri topluyoruz miktar 100.000 olduğunda (bu miktarı toplamak ilk başlarda imkansız gibi gelebilir ) belirtmiş olduğunuz cüzdan hesabınıza otomatik olarak 0.001 BTC otomatik olarak yüklenecek. (06.06.2018 bu tarihte 0.001 BTC 7-8 Dolar arası yapmakta)

Evet gelelim sevilen konu olan "Para Çekme işlemine bunun için sırasıyla;MENÜ-EXTRA SET WALLETS -CHANGE BİTCOİNS WALLETS ardından MESSAGE (yazı yazma alanına) BTC CÜZDAN HESABINIZI yazarak cüzdanı tanıtıyoruz. 100.000 SATOSHİ yani 0.001 BTC olunca otomatik olarak belirttiğiniz cüzdana coinler yollanacak.Bu arada her 5 saatte bir bize 10-150 arası bonus Elmas hediyesi veriliyor bunun için MENÜ-BONUS-COLLECT BONUS diyoruz bu şekilde elmas biriktiriyoruz.Aklınıza takılanları mesaj olarak yazabilirsiniz.İyi kazançlar.

havuz mu ariyorsun yoksa cloud mining mi ariyorsun? havuz ariyorsan ethermine cok guzel. ben 2 yildir kullaniyorum sifir sikinti. belirledigin meblaga ulastiginda direk geliyor coin cuzdana.

Son düzenleme:

denizturcan

Uzm. Borsacı
havuz mu ariyorsun yoksa cloud mining mi ariyorsun? havuz ariyorsan ethermine cok guzel. ben 2 yildir kullaniyorum sifir sikinti. belirledigin meblaga ulastiginda direk geliyor coin cuzdana.
thecreeper

bu havuz olayını açıklayabilirmisin bu işten anlamayan birine anlatır gibi yani bana
şididen teşekkür ederim

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
616
Kullanıcılar
263
Son üye
Ustad06