• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

⭐ Okcoin - Kayıt Ol 100$ Yatır Çek - 75$ Değerinde BTC Kazan ✔ Detaylı Anlatım

Merhaba arkadaşlar, sizlere 100$ Yatırım yaparak 75$ değerinde BTC Kazanabileceğiniz OKCOİN Borsasından bahsedicem.

Okcoin borsası, güvenlik protokollerinden geçerek dünyanın en büyük işlem hacmine sahip 26 numaralı borsası olarak coinmarketcap gibi sitelerde sergilenen 300 farklı borsadan biri olarak yerini almaktadır.
borsa1.png

Kampanya şartları şu şekilde :
Ödülü almak için bir yönlendirme bağlantısı ile kaydolup 30 gün içinde aşağıdakileri yapmanız gerekir.
Seviye 2 Kimlik doğrulama işlemizi yapın. (Sıradan borsa doğrulaması ek belge vs yok)
100 ABD Doları değerinde kripto satın alın. (Kendi adınıza olan banka/kredi kartı ile)
Yönlendirmeniz bu adımları tamamladıktan sonra, her biriniz 50$ BTC ödülü alırsınız. Yalnızca yeni hesap kayıtları için kullanılabilir.
• Ödüller 180 gün sonra çekilebilir.
Ödüller her gün saat 04:00'te dağıtılır. Bu teklif sınırlı bir süre için kullanılabilir ve teklifin koşulları önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

NOT : Referans linkim ile üye olup bu işlemleri gerçekleştirecek arkadaşlar aracılığıyla bana gelen 50$ Değerindeki BTC Ödülününün %50'sini sizlere hediye edeceğim güncel kurla 25$ değerinde. İLETİŞİM - Telegram : @a1rlines

Referanslı link: https://www.okcoin.com/join?channelId=600141791 75$ Değerinde BTC BONUSU ✔

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonraki 5 gün içinde cüzdan bakiyenize 50$ değerinde BTC ödülünüz gelmekte.
4125041893.png

GÖRSEL ANLATIM

1• Kyc doğrulaması için sırasıyla aşağıdaki adımları izleyin.
ok1.png

2Açılan bölümde Seviye 2 KYC onayınızı yapın.
ok2.png

3• Hesabınız onaylandıktan sonra ''BUY CRYPTO'' butonuna basın.
ok3.png

4Açılan bölümde satın almak istediğiniz coin ismini ve tutarını girip review order butonuna basın.
ok4.png

5• Payment method kısmına tıklayarak banka kart bilgilerinizi girip satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. (Kendi adınıza olan bir banka/kredi kartı ile bu işlemleri gerçekleştirin)
ok5.png

Bilgilendirme : %3.99 komisyon ücreti almaktadır yani 101$ Yatırım yaptığınızı varsayarsak size maliyeti 105$ olur.

Çekim işlemi nasıl yapılır ?

• Assets bölümünden withdrawal kısmına tıklıyoruz.
çek1.png

• Açılan bölümde çekmek istediğiniz coin ismini yazıp kullanmış olduğunuz borsadan yatırma adresini alıp belirtilen yere yapıştırın ardından continue diyip çekim emri verebilirsiniz.
çek2.png

NOT : Kazanmış olduğunuz 50$ değerindeki BTC ödülünüzü dilerseniz USDT'ye dönüştürebilirsiniz detaylı bilgi için telegramdan mesaj atabilirsiniz. (Konu çok uzar diye eklemiyorum)

Anlamadığınız bir yer olursa yorumda veya telegram bağlantım aracılığıyla bana ulaşabilirsiniz.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,498
Kullanıcılar
2,664
Son üye
hornet123