• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Soru Online program için Trader'lara davetKatılım
28 Mar 2021
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Alanında uzman Trader Arkadaşlarımıza açık davettir...
"Dijital para ve kripto para nedir? Gelecek vaat ediyor mu?" isimli bir program yapmak istiyorum. Programımız Facebook ve YouTube üzerinden eşzamanlı olarak yayınlanmaktadır.Konuk olmak isteyenlerin iletişime geçmesini rica ederim.
#kriptopara #dijitalpara #bitcoin #altcoin
https://youtube.com/c/ozgurdoga
https://facebook.com/ozgursanli32
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,509
Kullanıcılar
2,965
Son üye
sampuranswadeshi