• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

OTPPAY KYC %25 BONUSU NASIL ALINIR.!!!Katılım
10 Mar 2018
Mesajlar
26
Beğeniler
16
Puanları
3
Web sitesi
kriptokulis.com
#1
Meraba sevgili arkadaşlar, bildiğiniz gibi OTPPAY ico'su halen devam etmekte ve KYC kampanyası ile yatırımcılara %25 bonus dağıtılmaktadır.
KYC nedir derseniz "know your customer" yani musterini tani anlamina gelir
Bu ödül sadece "pre sale" ico'sunda yatırım yapanlar içindir. Pre sale zamanında yatırım yaptıysanız resimdeki adımları uygulayarak KYC %25 bonusunuzu alabilirsiniz. Ayrıca hala otppay ico'suna katılmayanlar ve katılmak isteyenler nisan ve mayıs %15 ve %10 bonus ico dönemlerine aşağıdaki linkten katılabilirler.

OTPPAY İCO'SUNA KATIL.!!!
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,698
Mesajlar
7,632
Kullanıcılar
3,267
Son üye
onr27282