• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Para burda saklı değil alenen ortada $Katılım
19 Ocak 2022
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Merhaba arkadaşlar Legion adı ile Mart aynin ilk günü ile işleme acilcak olan token bizlere çok kazandıracak (・o・) Ama nasıl ? Kyc var mı? Yatırım yapacak mıyız ?
1 . Kyc yok
2 . Yatırım şartı yok
3 . Çok basit
Aşağıda paylaştığım link üzerinden sadece e-mail adresi ile kayıt olup 34 lgx token alıyorsunuz sonra video ve oyun oynayarak lgx token kasmaya devamke referans yaparak ayrıca token kazanabilirsjniz . Eee ne duruyorsun hadi para sizi çağırıyor (•‿•)
Referans kodu. Nevw108 ( o kadar paylaştık sizinle artık beni de referans gösterirsiniz .d

https://register.legionnetwork.io/Nevw108
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,630
Mesajlar
5,849
Kullanıcılar
1,697
Son üye
Gamze