• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

  📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Paribu Komisyon Oranları

Paribu borsasının komisyon oranlarını nasıl buluyorsunuz? / ANKET

 • İyi

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Kötü

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Normal

  Kullanılan: 2 100.0%

 • Kullanılan toplam oy
  2


Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Katılım
9 Mar 2018
Mesajlar
333
Beğeniler
132
Puanları
43
Konum
Isparta
Web sitesi
kriptokulis.com
#1
Türk bitcoin borsası olan paribu komisyon oranları alış ve satış ile ilgili tüm işlem ücretlerini bu başlık altında topladım. Umarım forum kullanıcılarımıza son derece yararlı bir konu olur. Bilindiği üzere paribu.com'da alış ve satış yapabileceğimiz coin sadece bitcoin (btc)'dir. Eğer ileride borsa'ya yeni coinler eklenirse bu konu üzerinde güncelleme yapılabilir.

Paribu bitcoin borsası'da diğer borsalar gibi alış-satış işlemlerinde piyasa yapıcı ve piyasa alıcı fiyatları üzerinden komisyon ücretlendirmesi yapmaktadır. Bu borsa'da yapılan işlemler 30 gün (1 AY) içinde al-sat işlem hacimlerine göre komisyon ücretlendirmesi yapılır. Komisyon ücret fiyatlarına KDV dahil edilmiştir.

30 gün (1 AY) al-sat işlem hacimlerine göre komisyon ücretleri;
 • 0 – 50,000 arası alış ve satış için komisyon oranları piyasa yapıcı - %0.3 piyasa alıcı - %0.4
 • 50,000 – 250,000 arası alış ve satış için komisyon oranları piyasa yapıcı - %0.25 piyasa alıcı - %0.35
 • 250,000 – 500,000 arası alış ve satış için komisyon oranları piyasa yapıcı - %0.2 piyasa alıcı - %0.3
 • 500,000+ üzeri alış ve satış için komisyon oranları piyasa yapıcı - %0.15 piyasa alıcı - %0.25
Piyasa yapıcı emir: emir girildiği zaman satış emirleriniz için en iyi alış verilen emirlerden, alış emri girdiğinizde ise en iyi satış emirlerinden düşükten girilen emirdir.

Piyasa alıcı emir: emir girildiği zaman satış emirleriniz için en iyi alış emirleri ile eşleşmesi veya biraz daha aşağısına satılmasıdır. Alış emirlerindeki durum ise en iyi satış emirleri ile eşleşmesi veya birazda yüksekten alınmasıdır.

NOT: Paribu hesabınızda kolay alış ve satış kısmından yapılacak olan tüm işlemlerde her zaman piyasa alıcı komisyon ücretleri uygulanmaktadır.

Paribu bitcoin (btc) borsasına para yatırma ve çekme limitleri;

Hesap onayı almamış hesaplarla para yatırma ve çekme işlemleri yapılamaz. Hesabınız onaylandıktan sonra para yatırma ve çekme gibi işlemleri yapabilirsiniz.
 • Onay almış hesaplar için 24 saatte 100.000 TL - 30 günde ise 500.000 TL
 • İleri düzey onaylanmış hesaplar için 24 saatte 200.000 TL - 30 günde ise 1.000.000 TL
NOT: Paribu borsasına en düşük yatırabileceğimiz para miktarı ise 500.00 TL'dir.
 
Katılım
13 Haz 2018
Mesajlar
26
Beğeniler
13
Puanları
3
#2
Paribu borsasında işlem yapıyorum bitcoin var sadece orada diğer coinleride eklese çok iyi olacak
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour