• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

(Part 1) Steemit, Şirket Gizlilik Politikası (Kullanacağınız Sistemin Politikasını Öğrenin)Katılım
14 Tem 2018
Mesajlar
29
Beğeniler
5
Puanları
8
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.steemix.net
#1
Bu Gizlilik Politikası, Steemit'in bilgiyi nasıl topladığını, nasıl kullandığını, nasıl tebliğ ettiğini ve bilgiye göre sahip olduğunuz seçeneklerin neler olduğunu açıklar.Bu Politika, Steemit.com, steemit alt alanları (ör., Signup.steemit.com) ve hizmetler için geçerlidir.
Gizlilik Politikasının bu sürümündeki güncellemeler, veri koruma yasasındaki değişiklikleri yansıtmaktadır.

“Steemit” e atıfta bulunduğumuzda, bilgilerinizin kontrolörü olarak görev yapan Steemit varlığını kastediyoruz.
Hizmetleri kullanarak, bu Politikanın şartlarını ve Hizmet Şartlarımızı kabul edersiniz ve bilgilerinizin bu İlke ve Hizmet Şartları'nda açıklanan şekilde toplanması, kullanılması, ifşası ve muhafaza edilmesine izin vermiş olursunuz.

Bu Politikanın, Hizmetler aracılığıyla erişebileceğiniz, e-posta, kısa mesaj, diğer elektronik mesaj veya çevrimdışı olarak bize gönderdiğiniz üçüncü taraf web siteleri veya hizmetler yoluyla toplanan bilgiler için geçerli olmadığını unutmayın.
Bu siteyi Avrupa Birliğinden (AB) ziyaret ediyorsanız, verilerinizin işlenmesi ve aktarılması için yasal dayanaklarımız için aşağıdaki AB Veri Konularına İlişkin Bildirimimize bakın.

NE TOPLUYORUZ?

Sizinle ilgili çeşitli şekillerde bilgi alırız.

Sizden topladığımız bilgiler şunları içerir:
• IP adresi
• Dil Bilgisi
• E-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi iletişim bilgileri

Otomatik olarak toplanan bilgiler.Sitemizi nasıl kullandığınızla ilgili bazı bilgileri otomatik olarak kaydedebiliriz (bu bilgiyi “Kayıt Verileri” olarak adlandırıyoruz).Kayıt Verileri, kullanıcının İnternet Protokolü (IP) adresi, cihaz ve tarayıcı tipi ve işletim sistemi gibi bilgileri içerebilir.Bu bilgileri Hizmetleri yönetmek ve sağlamak için kullanıyoruz.
Asla toplayamayacağımız bilgiler. Özel anahtarlarınızı veya cüzdanlarınızı paylaşmanızı asla istemeyiz.Özel anahtarlarınızı veya cüzdan bilgilerinizi girmenizi isteyen herhangi birine veya siteye asla güvenmeyin.

KİŞİSEL BİLGİLERİN KULLANIMI

Hizmetimizi sağlamak için kişisel bilgilerinizi aşağıdaki şekillerde kullanacağız:

• Hizmetlere erişmenizi ve bunları kullanabilmenizi
• Kurallara ve yasalara uymak
• Kişisel bilgilerinizi, mahkeme celpleri veya hükümet yetkililerinin taleplerine cevap vermek gibi geçerli yasalara, yasal isteklere ve yasal sürece uymak için gerekli veya uygun olduğuna inandığımız şekilde kullanırız.
• Uyumluluk, sahtekarlığı önleme ve güvenlik için

Kişisel bilgilerinizi hileli, yetkisiz veya yasa dışı faaliyetlere karşı korumak, araştırmak ve caydırmak için kullanabiliriz.

KİŞİSEL BİLGİLERİN PAYLAŞIMI

Bu Gizlilik Politikasında belirtilen durumlar haricinde, açık onayınız olmadan başka kuruluşlara verdiğiniz kişisel bilgileri paylaşmayız veya satmayız.Kişisel bilgileri aşağıdaki durumlarda üçüncü taraflara ifşa ediyoruz:
İştirakler. Kişisel bilgilerinizi işbu Gizlilik Politikasına uygun olarak iştiraklerimize ve şirket ortaklarımıza açıklayabiliriz.
İş Aktarımı. Bir iş anlaşması yaptığımızda kişisel bilgileri paylaşabilir veya işimizin veya varlıklarımızın tamamını veya bir kısmını satmayı, devretmeyi içeren bir iş anlaşmasını müzakere edebiliriz.Bu anlaşmalar herhangi bir birleşme, finansman, satın alma, iflas işlemi veya takibini içerebilir.
Yasalara ve Yasa Uygulamasına Uyum; Koruma ve güvenlik. Kişisel bilgileri yasal olarak, koruma ve güvenlik amacıyla paylaşabiliriz.
Bilgileri yasalara uygun şekilde paylaşabiliriz.
Yasal taleplere ve yasal işlemlere cevap vermek için bilgileri paylaşabiliriz.
Profesyonel Danışmanlar ve Servis Sağlayıcıları. Bizimle çalışmak için ihtiyaç duyanlarla bilgi paylaşabiliriz. Üçüncü taraf şirketleri ve bireyleri Hizmet'i bizim adımıza (müşteri desteği, barındırma, e-posta teslimi ve veritabanı yönetimi hizmetleri gibi) yanı sıra avukatlar, bankacılar, denetçiler ve sigortacılar için yönetmek ve sağlamak için paylaşılabilir.
Diğerleri. Kişisel bilgilerinizi, seçtiğiniz diğer şirketlerle veya kurumlarla paylaşmamıza izin verebilirsiniz.Bu kullanımlar, alıcı kuruluş veya kuruluşların gizlilik politikalarına tabi olacaktır.

Ayrıca, toplu ve / veya anonimleştirilmiş verileri kendi kullanımları için başkalarıyla paylaşabiliriz.

ULUSLARARASI TRANSFER

Şirket'in AB dışında ofisleri bulunmaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer ülkelerde iştirakleri ve hizmet sağlayıcıları bulunmaktadır.Kişisel bilgileriniz, gizlilik yasalarının sizin yargı alanınızdaki kadar koruyucu olmadığı durumlarda, Amerika Birleşik Devletleri'ne veya eyalet, il, ülke veya diğer idari yargı alanlarının dışındaki başka yerlere aktarılabilir.

AB kullanıcıları, kişisel bilgilerin Avrupa Ekonomik Alanı (EuropeanEconomicArea (EEA)) dışında aktarılmasıyla ilgili olarak aşağıda verilen önemli bilgileri okumalıdır.

BİLGİNİN GÜVENLİĞİ NASILDIR?

Bu gizlilik politikasında belirtilen amaçların yerine getirilmesi için gerekli ve ilgili olduğu sürece topladığımız bilgileri saklarız.Ayrıca, gerektiğinde geçerli yasalara uymak, sahtekarlığı önlemek, anlaşmazlıkları çözmek, sorunları gidermek, herhangi bir soruşturmaya yardımcı olmak, Hizmet Şartlarımızı uygulamak ve yasaların izin verdiği diğer eylemleri yerine getirmek için kişisel bilgileri saklarız.Kişisel bilgi için uygun saklama süresini belirlemek için, kişisel bilgilerin miktarını, niteliğini ve duyarlılığını, kişisel bilgilerinizin izinsiz kullanımı veya ifşasından kaynaklanan potansiyel zarar riskini, kişisel bilgilerinizi işlediğimiz amaçları ve Bu amaçları başka yollarla ve geçerli yasal gerekliliklerle gerçekleştirebiliriz.

Bazı durumlarda kişisel bilgilerinizi anonim hale getirebiliriz (böylece artık sizinle ilişkilendirilemez). Bu durumda bu bilgiyi süresiz olarak size bildirmeksizin kullanabiliriz.

Hizmetler aracılığıyla sunulan tüm bilgilerin güvenliğini korumak için tasarlanmış endüstri standardı güvenlik önlemlerini kullanıyoruz.Ancak, internet üzerinden iletilen bilgilerin güvenliği asla garanti edilemez.İnternet üzerinden yapılan herhangi bir iletişimin kesintiye uğraması veya kesintiye uğratılmasından ya da verilerin değişmesinden ya da kaybolmasından sorumlu değiliz.Hizmetlerin kullanıcıları, dijital hizmetlerimizden herhangi birinin parola korumalı veya güvenli alanlarına erişim elde etmekle ilgili herhangi bir parola, kullanıcı kimliği veya başka bir kimlik doğrulama güvenliğinin sağlanmasından sorumludur.

BİLGİ SEÇİMLERİ VE DEĞİŞİKLİKLERİ

Bilgilerinize Erişme, Güncelleme, Düzeltme ve Silme.

Hesabınız üzerinden gönüllü olarak sağladığınız bilgilere Hizmetlerde erişebilir, privacy@steemit.com adresine bir istek göndererek inceleyebilir, düzeltebilir veya silebilirsiniz.İletişim seçeneklerini değiştirmeyi, başkalarıyla paylaşmayı, kişisel bilgilerinizi ve tercihlerinizi güncellemeyi isteyebilirsiniz. PostingKey üzerinde konveyörAPI'mız aracılığıyla kontrol sahibi olduğunuzu ve söylediğiniz kullanıcı olduğunuzu talep edebiliriz.Konveyör API'mız hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya bakın.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour