• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

PeerBet Uygulaması İle Ücretsiz Kin Token KazanmaKatılım
28 Kas 2019
Mesajlar
67
Beğeniler
1
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kriptopara.in
#1
Peer Bet Uygulaması İle Ücretsiz Kin Token Kazanın.Kazandığınız KIN token'ları anında çekim yapabilirsiniz.Bir çok borsada listelenmiş durumda.Aşağıda benim kullandığım borsaların indirimli linkleri ile üyelik oluşturarak kin token biriktirebilirsiniz.
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
PEER BET APP:https://peerbet.io/invite/egsBs8S7XVdzGkmf8
●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●
ÇEKİM YAPABİLECEĞİNİZ BAZI BORSALAR
GATE.İO:https://www.gate.io/tr/signup/8628337
KUCOİN:https://www.kucoin.com/tr#/?r=24MP2
COİNEX:https://www.coinex.com/register?refer_code=q3eds
.
.
.
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,630
Mesajlar
5,849
Kullanıcılar
1,697
Son üye
Gamze