• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Pencere Sistemlerinde Tecrübeli İsimKatılım
13 Haz 2020
Mesajlar
19
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Bursa
Web sitesi
www.alemikadin.com
#1
Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik tasarımları ekibimizle geliştirerek en iyi sonuçlar almak için büyük çaba sarf ederiz. Pencere Sistemleri firması olarak her zaman önceliğimiz kaliteli ürünleri müşteri ile buluşturmak ve müşteriyi memnun etmektir. Güvenli ve kaliteli ürünler için hizmette sınır tanımayarak bilgi birikimimizle uzun ömürlü ürünler tasarlayarak memnuniyeti üst düzeye çıkarırız. Çalışma ortamımızdaki bilgili ekip ile https://cagplas.com/tr/ sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,035
Mesajlar
6,821
Kullanıcılar
2,021
Son üye
urdumeanings4