• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Pi network

Arkadaşlar yeni bir proje mevcut telefon ile yapabilceğiniz bir mining türü olup tam bir mining olmayan bir proje bu.Sistem size içeride kaldığınız süre içerisinde kazılmış olan coinleri dağıtıyor bir evi cloud mining.Telefonunuzu en ufak bir şekilde bile yormayan bu sistem ELECTRONEUM VEYA PHONEUM gibi de değil.Çünkü bu sistemlerde kazanç kişi sayısına göre azalmazken bu sistemde her 10'un katında yarıya iniyor.2019 un son çeyreğinde borsaya çıkacak olan bu coin değerlenebilir diye düşünüyorum bir bakmanızda fayda var.Referanssız sisteme giriş yapamıyorsunuz.Referan yerine gnrysn yazarsanız hem sizin hem benim kazım hızım artıyor.Sorularınız için başlığın altına yazabilirsiniz.
https://minepi.com/gnrysn

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,402
Son üye
WalterCox