• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Pi - Yanlızca Akıllı Telefon Kripto Para Birimi [Mining]Katılım
11 May 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Eskişehir
#1
Standford üniversitesinde bir profesör tarafından oluşturulan Pi, beta sürümünde olan yeni bir kripto paradır. Ve yanlızca akıllı telefonlar ile mining yapılabilmektedir.

Uygulamayı yüklerken bir referans koduna ihtiyacınız olacak Benimki (iamfurkan) kullanabilirsiniz. Geçerli bir isim ve telefon eklediğinizden emin olun. Bu, botlara karşı güvenlik amaçlı konulmuş. Üye olduğumda telefona sms gelmemişti eğer sizede gelmez ise facebook ile üyeliği sorunsuz açabiliyorsunuz.WALLET:
https://minepi.com/#download

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blockchainvault

https://itunes.apple.com/us/app/pi-network/id1445472541

WHITEPAPER:
https://minepi.com/white-paper
 
Katılım
11 May 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Eskişehir
#3
Sistem halen aynı gözüküyor sanmıyorum.

Android ve IOS uygulamalarına Türkçe de olmak üzere chat sayfaları eklenmiştir.

YouTube tanıtım videosu aşağıdadır.

 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,923
Mesajlar
6,690
Kullanıcılar
1,889
Son üye
koffeeexpress37